facebook
blank
Agata Brataniec
blank
blank

Agata Brataniec

Facylitatorka, trenerka biznesu, konsultantka, moderatorka Design Thinking, menedżerka

Absolwentka Szkoły Facylitatorów

Facylituję sesje projektowe i strategiczne. Prowadzę szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich, zarządzania zmianą, zarządzania projektami, efektywności osobistej oraz rozwoju kompetencji interpersonalnych.

Dzielę się ponad 15-letnim doświadczeniem z zakresu zarządzania zespołami i projektami, które zdobywałam w różnych środowiskach, od organizacji pozarządowej, przez małe i średnie przedsiębiorstwa po korporacje. Wspieram organizacje i zespoły w przechodzeniu przez zmianę.

Wykształcenie

Dzielę się ponad 15-letnim doświadczeniem z zakresu zarządzania zespołami i projektami, które zdobywałam w różnych środowiskach, od organizacji pozarządowej, przez małe i średnie przedsiębiorstwa po korporacje. Wspieram organizacje i zespoły w przechodzeniu przez zmianę.

Wspieram w drodze odkrywania możliwości i rozwijania potencjału – menedżerów i zespoły. Menedżerom pomagam budować efektywne zespoły i skutecznie nimi zarządzać, a zespołom – korzystać z bogactwa ich różnorodności i budować kulturę efektywnej współpracy.

Współpraca:

Jako coach współpracuje z takimi firmami jak Grupa Allegro, PayU, OLX, Agora S.A., Credit Agricole, Wrigley, MAN Accounting Center. Moimi klientami jest wyższa kadra zarządzająca, właściciele firm, przedstawiciele wolnych zawodów.

Prowadzone szkolenia:

Zdobądź kompleksową wiedzę, pozwalającą prowadzić coaching w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które traktują coaching jako element swojej roli zawodowej i dążą do tego, by oferować innym profesjonalne wsparcie.

Coaching wspiera ludzi w osiąganiu ich celów, poszerzaniu świadomości i podejmowaniu odpowiedzialności. 

Inspiracje:

Facylitacja jako narzędzie kulturotwórcze

Temat świadomego budowania kultury organizacji budzi tyle samo zainteresowania, co i obaw. Bierze się to prawdopodobnie stąd, że kultura organizacji nie jest łatwą materią do pracy, trudno ją zamknąć we wskaźnikach i wykresach a do tego, jak mówią niektórzy, jest uparta, a zatem trudno ją zmienić. Jednocześnie świadome podejmowanie działań kulturotwórczych jest nieodłącznym elementem pracy każdej organizacji, która chce osiągnąć sukces, zatem warto się nad tym tematem pochylić.

Czytaj więcej »

5 korzyści z wynajęcia eksperta facylitacji – jak ułatwić prowadzenie skomplikowanych spotkań

Zastanawiasz się, czy wynajęcie eksperta facylitacji to słuszna inwestycja? Czy ten wydatek rzeczywiście przełoży się na większą efektywność spotkań w Twojej organizacji? A może to tylko modna nazwa i „ładne opakowanie” tego, co już znamy i od lat stosujemy? Co prawda stawianie tezy, że wynajem eksperta facylitacji jest gwarancją efektywnego spotkania jest nieco nadmiarowe, ale niewątpliwie usługa facylitacji, szczególnie, jeśli nie jest jednorazowa, może podnieść jakość spotkań a nawet zmienić organizację.

Czytaj więcej »

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

blank

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.