facebook
Olga Majchrzak-Łakota

Olga Majchrzak-Łakota

Psycholożka, facylitatorka, trenerka, wykładowczyni, coach, konsultantka, asesorka

Absolwentka Szkoły Facylitatorów

Jestem psycholożką z blisko 20-letnim doświadczeniem zdobytym w obszarze HR i L&D, obecnie jako People & Culture Partner w Volvo Digital&IT. Pracując, skupiam się na wspieraniu ludzi w ich rozwoju i towarzyszeniu w doświadczaniu zmiany. 

Korzystam z umiejętności facylitacyjnych i coachingowych (jestem certyfikowanym coachem / PCC), przywódczych  (bazując na lekcjach, które już przerobiłam) oraz doświadczenia w nowym określeniu ścieżek karier (jako konsultantka i asesorka) i dzieleniu się wiedzą (jako trenerka i wykładowczyni). 

Pasjonuje mnie idea uczenia się przez całe życie i dlatego od kilku lat jako dyplomowana reżyserka teatralna wykorzystuję sztukę, by ułatwić ludziom wyrażanie się, a jednocześnie uczyć się jak skutecznie współpracować.

Remontując stary dom na wsi marzę, by stał się on miejscem zatrzymania w biegu, gdzie każdy gość będzie mógł doświadczyć kojącej nudy i znaleźć czas na spotkanie ze swoją twórczą naturą.

Wykształcenie

Dzielę się ponad 15-letnim doświadczeniem z zakresu zarządzania zespołami i projektami, które zdobywałam w różnych środowiskach, od organizacji pozarządowej, przez małe i średnie przedsiębiorstwa po korporacje. Wspieram organizacje i zespoły w przechodzeniu przez zmianę.

Wspieram w drodze odkrywania możliwości i rozwijania potencjału – menedżerów i zespoły. Menedżerom pomagam budować efektywne zespoły i skutecznie nimi zarządzać, a zespołom – korzystać z bogactwa ich różnorodności i budować kulturę efektywnej współpracy.

Współpraca:

Jako coach współpracuje z takimi firmami jak Grupa Allegro, PayU, OLX, Agora S.A., Credit Agricole, Wrigley, MAN Accounting Center. Moimi klientami jest wyższa kadra zarządzająca, właściciele firm, przedstawiciele wolnych zawodów.

Prowadzone szkolenia:

Zdobądź kompleksową wiedzę, pozwalającą prowadzić coaching w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które traktują coaching jako element swojej roli zawodowej i dążą do tego, by oferować innym profesjonalne wsparcie.

Coaching wspiera ludzi w osiąganiu ich celów, poszerzaniu świadomości i podejmowaniu odpowiedzialności. 

Inspiracje:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.