Strona główna » O nas » Zespół » Magdalena Pęcak




Magdalena Pęcak
Consultant of Organizational Development, Trainer, Facilitator, Coach
We Wszechnicy UJ odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi, przeprowadzanie diagnozy potrzeb rozwojowych i projektowanie programów rozwojowych dla organizacji.
Obszary specjalizacji:
Od ponad 10 lat prowadzę szkolenia i warsztaty rozwojowe, koncentrując się na rozwijaniu umiejętności osobistych, zwiększaniu samoświadomości oraz wydobywaniu potencjału. Projektuję i prowadzę szkolenia oraz sesje facylitacyjne. Ze szczególnym zaciekawieniem realizuję projekty obejmujące diagnozę i transformację kultury organizacyjnej.
Doświadczenie:
Doświadczenie zawodowe zdobyłam pełniąc funkcję menedżera zespołu, koordynatora projektów, jak również konsultanta i doradcy w projektach realizowanych na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Przez wiele lat związana byłam z organizacjami pozarządowymi, współtworząc i realizując projekty ukierunkowane na rozwój kompetencji społecznych i zawodowych. Prowadziłam również indywidualne i grupowe doradztwo zawodowe.
Wykształcenie i certyfikaty:
Jestem absolwentką zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studiów podyplomowych “Psychologia w biznesie” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie oraz studiów podyplomowych “Doradztwo zawodowe” w Centrum Pedagogiki i Psychologii PK. Posiadam Certyfikat Jakości Pracy Trenera wydany przez Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM, Erickson Solution Focused Coach Certificate The Art & Science of Coaching Modules I -IV, wydany przez Erickson Coaching International oraz Zaświadczenie potwierdzające nabycie kompetencji w zakresie psychologicznej diagnozy organizacji wydane przez Centrum Psychologiczno-Konsultingowe SYNERGIA MANAGEMENT. Ukończyłam Szkołę Facylitatorów Wszechnicy UJ oraz warsztaty Group Relations.
Prowadzone szkolenia i usługi:
Prowadzimy pojedyncze sesje facylitowane dla grup i zespołów, jak również złożone procesy, składające się z cyklu sesji.
Przeprowadzamy diagnozę kultury organizacji, definiujemy kierunki jej zmiany oraz projektujemy działania, które pozwalają świadomie ją kształtować.
Program, który umożliwia uczestnikom skuteczną realizację procesów: diagnozy, projektowania, prowadzenia i ewaluacji projektów rozwojowych w organizacji.
Inspiracje:

Jak facylitacja może pomóc w rozwoju managerskim?
Facylitacja to sposób pracy z grupami, który pozwala osiągać jak najlepsze rezultaty spotkań. Dlaczego ten obszar zadań managera miałby mieć tak ogromny wpływ na jego

Jak zostać dobrym managerem?
To pytanie z pewnością zadaje sobie każda osoba awansująca do roli kierowniczej w swojej organizacji. Kłopot z odpowiedzią może polegać przede wszystkim na tym, że

Facylitacja jako usługa – jak zewnętrzny facylitator może uczynić spotkania bardziej efektywnymi?
Mimo że nie lubię uogólnień, zaryzykuję stwierdzenie, że każdy z nas chciałby prowadzić efektywne spotkania. W takich też chcielibyśmy uczestniczyć. Nic tak nie odbiera energii