którzy chcą zwiększyć swoją gotowość do wprowadzania zmian w organizacji;
zaangażowanych w przedsięwzięcia związane z transformacją technologiczną;
oraz pozostałych członków zespołów interdyscyplinarnych i zespołów problemowych;
których, w związku z transformacją cyfrową, dotyczą zmiany ról, stanowisk i wymaganych kompetencji;
Szkolenie: Wprowadzenie do Przemysłu przyszłości (1 dzień)
Szkolenie, będące wprowadzeniem do idei przemysłu przyszłości, ukierunkowane jest na pracę z postawami pracowników. Skoncentrowane jest na budowaniu otwartości na możliwości wynikające z wdrażania nowych rozwiązań w przemyśle. Jednocześnie pozwala rozpoznać i oswoić niepokoje wynikające ze zmian technologicznych.
Gra szkoleniowa online: Plantacja (3 x 0,5 dnia)
Gra umożliwia przetestowanie umiejętności oraz dostrzeżenie bezpośrednich związków między przyjętym sposobem myślenia i osiąganymi wynikami. Każda z 3 sesji gry jest w około połowie czasu poświęcona rozgrywce, a w połowie wzajemnej informacji zwrotnej i moderowanej przez prowadzących refleksji nad strategią przyjętą w trakcie gry.
Szkolenie: Myślenie i rozwiązywanie problemów w Przemyśle przyszłości (2 dni)
Szkolenie, skoncentrowane wokół doskonalenia kompetencji poznawczych, rozwija kompetencje myślenia analitycznego, syntetycznego i kreatywnego, wzmacnia umiejętność planowania systematycznej pracy nad problemem oraz wyposaża w narzędzia twórczego rozwiązywania problemów.
Szkolenie: Współpraca w zespołach interdyscyplinarnych i wprowadzanie zmian (2 dni)
Szkolenie, z zakresu współpracy w zespole interdyscyplinarnym, pogłębia rozumienie znaczenia interdyscyplinarnych zespołów w procesie transformacji technologicznej oraz pozwala rozwijać kompetencje facylitacji pracy takich zespołów.
Poszczególne szkolenia mogą być realizowane niezależnie, pozwalając wzmacniać i rozwijać wybrane kompetencje. W przypadku gry szkoleniowej Plantacja, rekomendujemy jednak, by połączyć ją co najmniej z jednym ze szkoleń: z zakresu myślenia i rozwiązywania problemów lub współpracy w zespole interdyscyplinarnym.
Uczestnicy szkolenia:
Uczestnicy gry doświadczą wyzwań związanych z:
Uczestnicy szkolenia:
Uczestnicy szkolenia:
Odpowiadam za tworzenie i kierownictwo merytoryczne kompleksowych projektów szkoleniowo-doradczych dla klientów organizacyjnych.
Współtworzę standardy kształcenia dla profesjonalistów zajmujących się edukacją i rozwojem osób dorosłych. Prowadzę indywidualny i zespołowy coaching oraz facylitację procesów zespołowego rozwiązywania problemów.
Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu coachingu menedżerskiego, treningach kreatywności i metodyki pracy grup synektycznych oraz doskonaleniu kompetencji menedżerskich.
Odpowiadam za rozwój oferty szkoleniowej Wszechnicy UJ. Prowadzę kompleksowe projekty szkoleniowo-doradcze, służące kształtowaniu w organizacjach środowiska sprzyjającego uczeniu się. Projektuję narzędzia i standardy pracy w obszarach związanych z uczeniem się i zarządzaniem wiedzą.
Jako trener specjalizuję się w zagadnieniach dotyczących psychologii uczenia się dorosłych, metod wspierania rozwoju, rozwiązywania problemów oraz dynamiki grupy. Pracuję w Polsce i za granicą, prowadząc akredytowany przez ICF program „The Art & Science of Coaching”. Prowadzę indywidualny i zespołowy coaching dla kadry menedżerskiej; pracuję jako konsultant dynamiki grupowej w organizowanych przez Wszechnicę UJ i OPUS warsztatach Group Relations.
Z wykształcenia inżynier, z pasji innowator. Moją ambicją jest łączenie świata nauki z przemysłem, w celu stymulowania rozwoju innowacji na rzecz człowieka.
Od 10 lat zajmuję się optymalizacją procesów produkcyjnych. W codziennej pracy zawodowej odpowiadam za rozpoznawanie, rozwijanie, opracowywanie i wdrażanie innowacji oraz rozwiązań zmieniających i usprawniających procesy produkcyjne.
Jestem doktorantem na Akademii Górniczo-Hutniczej, kierunek: inżynieria produkcji. Moja praca doktorska będzie skupiać się na wykorzystaniu symulacji dynamicznych sterowanych w sposób dyskretny, jako narzędzia wspierającego wdrażanie Przemysłu Przyszłości w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
Szkolenie
Gra
Szkolenie
Szkolenie
Program rozwojowy proponujemy zorganizować w następujący sposób:
Dodatkowe rekomendacje:
Head of Organizational Development, Consultant of Organizational Development, Trainer, Facilitator
514 206 346