facebook
Izabela Górska

Izabela Dołęgiewicz

Board Member, Operations Director, Consultant of Professional Development, Coach, Trainer, Facilitator

 

Jestem członkiem zarządu Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz dyrektorem ds. operacyjnych. Posiadam ponad dziewięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, sprzedażą oraz odpowiedzialnością za tworzenie i wdrażanie strategii biznesowych w środowisku szkoleniowym i doradczym.

Pracuje z klientami organizacyjnymi i indywidualnymi, między innymi w obszarze zmiany kultury organizacyjnej, rozwoju zarządzania. Od wielu lat współtworzę koncepcję i ofertę Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, opracowując efektywne strategie zarządzania dla organizacji, które reagują na dynamikę środowiska, w tym na wyzwania ekonomiczne, społeczne oraz ekologiczne. Rozwijam kompetencje zawodowe poprzez szkolenia, które uczą świadomej pracy z innymi, ale również wyposażają w kluczowe umiejętności i wiedzę, niezbędne do adaptowania się w środowisku.

Jako psycholog i coach prowadzę własną praktykę coachingową. W pracy coachingowej wykorzystuje podejście skoncentrowane na rozwiązaniach bazując na wiedzy psychologicznej oraz wiedzy z zakresu relacji psychosomatycznych i somatopsychicznych. Reprezentując Erickson Coaching International w Polsce, aktywnie działam na rzecz podnoszenia standardów profesjonalnego coachingu. 

 

Obszary specjalizacji:

Obszary specjalizacji szkoleniowej to kompetencje liderskie m.in.: coachingowy styl zarządzania, budowanie zaangażowania, asertywność, zarządzanie konfliktem. Prowadzę własną praktykę coachingową min.: biznes coaching, life coaching, coaching kariery. W pracy coachingowej wykorzystuje podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, wiedzę psychologiczną oraz wiedzę z zakresu relacji psychosomatycznych i somatopsychicznych. W swojej pracy wspieram osoby będące w zmianie zawodowej lub osobistej.

Doświadczenie:

Doświadczenie jako menedżer przez trzy lata zdobywałam przy projektach CSR, konferencjach i projektach zamkniętych Wszechnicy UJ. Na stanowisku Menedżera CSR miałam okazję współpracować z placówkami edukacyjnymi z całej Polskii przyczyniłam się do rozwoju świadomości w obszarze edukacyjnym u około 400 młodych ludzi. Jako trener przez dwa lata rozwijałam młode talenty w programach CSR. Wiedzę i doświadczenie z zakresu prowadzenia szkoleń, mentoringu, zarządzania zespołem, zarządzania projektem, public relations i marketingu zdobywałam przez sześć lat w Profectus, przez około rok w M-stage, Re-aktor, MeetPro, KNSP UJ. 

Zainteresowania merytoryczne:

Ciekawią mnie zagadnienia takie jak: przywództwo, wpływ, autonomia, zaangażowanie w pracę. Bliski jest mi dział psychologii organizacji, motywacji i reklamy min.: zagadnienia związane z funkcjonowaniem psychologicznym osób w środowisku pracy oraz w kontekście decyzji konsumenckich. Interesuje mnie wiedza z zakresu psychologii organizacji, zgodnie z zasadami praktyki opartej na dowodach (evidence-based practice), która służy poprawie funkcjonowania organizacji na poziomie działań indywidualnych, zespołowych i organizacyjnych, poprzez m.in. wsparcie w budowaniu adekwatnych procesów kadrowych, takich jak: rekrutacja i selekcja, motywowanie, rozwój i kształtowanie ścieżek karier, budowaniu i rozwijaniu zespołów, przywództwa oraz kształtowania kultury organizacyjnej.

Wykształcenie i certyfikaty:

Z wykształcenia jestem Psychologiem UJ. Jestem certyfikowanym coachem – Erickson Professional Coach (EPC) (ACTSH ICF) wydany przez Erickson Coaching International i Wszechnicę UJ oraz trenerem po Szkole Trenerów Wszechnicy UJ. Posiadam certyfikat Erickson Solution-Focused Coach Diploma (ESFCD) (ACTP ICF). Ukończyłam Szkołę Facylitatorów akredytowaną przez International Association of Facilitators oraz kurs Psychologia dla Coachów (CCE) akredytowany przez ICF. Ukończyłam program mentoringowy Uniwersytetu Jagiellońskiego skierowany do Team Liderów, program „Aktywizujące metody pracy z grupą – wykorzystanie metod trenerskich i facylitacyjnych” projektu Erasmus+ oraz program szkoleń Re-aktor z zakresu wystąpień publicznych.

Prowadzone szkolenia:

„The Art & Science of Coaching” to rozpoznawalny na całym świecie kurs coachingu prowadzony przez Erickson Coaching International. Gwarancją jego jakości jest akredytacja ICF.

Prowadzimy indywidualne procesy coachingowe, głównie dla kadry menedżerskiej oraz pracowników o wysokim potencjale, a także warsztaty team coachingowe.

Prowadzimy pojedyncze sesje facylitowane dla grup i zespołów, jak również złożone procesy, składające się z cyklu sesji.

Inspiracje:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.