facebook
Monika Gąsienica

Monika Gąsienica

Consultant of Organizational Development, Trainer, Coach, Facilitator

Przygotowuję i prowadzę kompleksowe projekty szkoleniowe; uczestniczę w projektach doradczych dotyczących przywództwa i zarządzania kompetencjami. Jestem konsultantem kluczowych klientów. Zapewniam spójność realizowanych dla nich usług z długofalową strategią rozwoju organizacji.

Obszary specjalizacji:

Obszary mojej specjalizacji szkoleniowej to facylitacja, kompetencje trenerskie, zarządzanie procesami rozwoju pracowników i kierowanie ludźmi, w szczególności budowanie i organizacja pracy zespołu. Prowadzę również szkolenia z zakresu negocjacji i obsługi klienta. Jako konsultant mam doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu kompetencyjnych systemów oceny pracy, profili kompetencyjnych i metodologii badania kompetencji do celów rekrutacji i rozwoju. Ma doświadczenie w pełnieniu roli asesora w diagnozie AC/DC.

Doświadczenie:

Realizowałam  projekty  szkoleniowo-doradcze  dla  takich  klientów  jak  m.in.:  TUiR  Warta,  Volvo Polska,  Makro  Cash  and  Carry,  Netia,  Strabag,  PKO  BP, Santander  Consumer  Bank,  Vattenfall, PricewaterhouseCoopers,  KMPG,  Elektrobudowa, Volkswagen, Toyota, Microsoft, Puratos Polska, Netto, IKEA.

Wykształcenie i certyfikaty:

Jestem absolwentką psychologii na UJ. Posiadam certyfikaty MBTI i SHL OPQ. Ukończyłam Szkołę Trenerów Treningu Psychologicznego Haliny Nałęcz Nieniewskiej, Superwizyjne Warsztaty Doskonalenia Zawodowego Agencji Doradztwa Zawodowego AD oraz kurs The Art and Science of Coaching. Mam status Consultant on training w warsztatach dynamiki grupowej Making the Difference. Jestem członkinią International Association of Facilitators.

Prowadzone szkolenia i usługi:

Prowadzimy pojedyncze sesje facylitowane dla grup i zespołów, jak również złożone procesy, składające się z cyklu sesji.

Kompleksowe szkolenie, które rozwija umiejętności samodzielnego projektowania i prowadzenia pracy z grupami. Program oparty jest na profilu kompetencji facylitatora opracowanym przez IAF.

Całościowy program, który przygotowuje uczestników do samodzielnego projektowania, realizacji i ewaluacji prowadzonych aktywnymi metodami szkoleń dla osób dorosłych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.