Strona główna » Wyniki wyszukiwania » Presja czasu i odpowiedzialności lidera a efektywne rozwiązywanie problemów – jak facylitacja wpływa na inkluzywność i lepsze wynik



INTERAKTYWNY WEBINAR
Presja czasu i odpowiedzialności lidera a efektywne rozwiązywanie problemów - jak facylitacja wpływa na inkluzywność i lepsze wyniki
Wydarzenie będzie dotyczyć wyzwań związanych z zarządzaniem czasem i odpowiedzialnością liderów. Prezentacja opowie historię członków organizacji międzynarodowej, jak facylitacja pomaga im radzić sobie z tymi wyzwaniami.
14 maja, godz. 17:00-18:00
Prowadzący: Justyna Frysz-Cwynar, Anna Łągiewka, Dorota Urbaś
Krótki opis programu
Uczestnicy dowiedzą się, co zadziałało w rozwiązywaniu problemów zespołowych, jakie techniki wspierały inkluzywność i efektywność.
Agenda:
1. Skąd pomysł na facylitację?
2. Facylitacja jako inicjatywa oddolna – jak to wszystko się zaczęło
3. Metoda małych ale odważnych kroków: praktyczne wdrażanie zmian
4. Efekt WOW:
WOW – Ile można zdziałać w 30 min – Struktura spotkań facylitowanych (cel i rezultat)
WOW – Jak wzrasta FLOW spotkania jak uczestnicy się otworzą – Wpływ rozgrzewki i otwarta atmosfera na efekty spotkania
WOW – Jak wzrasta KREATYWNOŚĆ
WOW – Jak znika stres i napięcie – Zamiana stresu i koncentracji na sobie na uważność na zespół i jego potrzeby
5. Błędy też uczą – Przykłady sytuacji, które nauczyły nas najwięcej
6. Facylitacja – Podsumowanie
Korzyści dla uczestników
Facylitatorzy otrzymają szczegółową informację zwrotną dotyczącą facylitacji w dużej organizacji, obejmującą aspekty takie jak: co działa, co nie działa oraz jakie są największe wyzwania. Pozostali uczestnicy szkolenia zyskają wgląd w kwestie poprawy efektywności procesów i zespołów poprzez wdrożenie technik facylitacji w dużej organizacji.
Forma spotkania
Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, zatem prosimy o zapewnienie sobie warunków nie tylko do słuchania, ale również brania czynnego udziału w indywidualnych i grupowych aktywnościach.
Adresaci
Facylitatorzy, Leaderzy, Managerowie, członkowie HR, specjalisci ds. rozwoju organizacji, członkowie zespołów projektowych
Prowadząca:

Justyna Frysz-Cwynar
W 2024 roku ukończyła Międzynarodową Szkołę Coachingu, posiada licencję zawodową Ericsson, obecnie w trakcie certyfikacji ICF PCC Master.
Pasjonuje się metodykami scrum oraz facylitacją, regularnie stosując te umiejętności do tworzenia inkluzywnych dyskusji i poprawy efektywności.

Anna Łągiewka
Dyrektor Kategorii Zakupowej z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi i negocjacjach, związana z branżą motoryzacyjna od 2003 roku. Założyciel Centrum Zakupowego w Polsce. Skuteczny negocjator i lider zarządzający wielokulturowym zespołem.
Pasja do przywództwa i coachingu zaowocowała uzyskaniem tytułu Erickson Professional Coach. Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu z Zakresu Zarządzania i Inżynierii w Przemyśle Chemicznym, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie zdobyła tytuł Głównego Ksiegowego poparty doświadczeniem.

Dorota Urbaś
Kierownik zespołu ds. zakupów projektowych z wieloletnim doświadczeniem w procesach zakupowych, związana z branżą motoryzacyjną od 2006 roku. Zarządza międzynarodowym zespołem, specjalizując się w budowaniu zespołów, realizacji projektów oraz nieustannym doskonaleniu poprzez wdrażanie nowoczesnych narzędzi i technologii.
Od wielu lat zajmuje się ceramiką, która nauczyła mnie pokory, cierpliwości oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Spotkanie odbędzie się 14 maja 2025 r., w godz. 17:00-18:00
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie ma charakter interaktywny. Prosimy o zapewnienie sobie komfortowego miejsca pracy, które pozwoli na aktywne uczestnictwo.
Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer
z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.
Rejestracja
14 maja, godz. 17:00-18:00
Online: platforma Zoom
Prowadzący: Justyna Frysz-Cwynar, Anna Łągiewka, Dorota Urbaś