CO MOŻE TERAZ ZROBIĆ HR?

Wyzwania HR w obliczu kryzysu wywołanego wojną w Ukrainie.

Program spotkania

Nie wiadomo co należy teraz zrobić. Nie ma gotowych rozwiązań. Sytuacja jest ekstremalnie trudna, bezprecedensowa, związana z dużym napięciem emocjonalnym. Dlatego zapraszamy na spotkanie, aby razem pobyć i wspólnie pomyśleć.

  • Co może teraz zrobić HR?
  • Jaka jest teraz główna odpowiedzialność obszaru HR?
  • Jakie są kluczowe wyzwania w tej sytuacji?
  • Z czym mierzą się HR-owcy w innych firmach?
  • Czego już próbowali? Jakie rozwiązania już wdrożyli?
  • O co powinnam, powinienem zadbać?

Zapraszamy Was na spotkanie facylitowane, podczas którego stworzymy warunki umożliwiające postawienie ważnych pytań i wzmocnimy szansę na znalezienie odpowiedzi. Będziemy korzystać z Waszego potencjału i doświadczenia, będziemy sięgać do rekomendacji działań już przez Was zrealizowanych.

Podczas spotkania:

  • Porozmawiamy o głównych wyzwaniach w pełnieniu roli HR w aktualnej sytuacji;
  • Uporządkujemy złożoność, z którą mierzycie się w swoich organizacjach tworząc mapę wyzwań aktualnego kryzysu;
  • Wymienimy doświadczenia poszukują rozwiązań, dobrych praktyk i rekomendacji.

Prowadzący

Maciej Kocurek

Prezes Zarządu Wszechnicy UJ, trener, konsultant, facylitator

blank

Prowadzę szkolenia i procesy mentoringowe dla menedżerów. Szkolę i doradzam HR w obszarze diagnozy potrzeb i projektowania programów rozwojowych. Jestem konsultantem projektów wdrażających zmianę organizacyjną. Prowadzę także sesje facylitacyjne i jestem Prezesem Zarządu Wszechnicy UJ.

Aneta Marek

Konsultant ds. projektów rozwojowych, menedżer procesu sprzedaży, trener, facylitator

blank

Odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi Wszechnicy UJ. Projektuję i wspieram firmy w wyborze programów rozwojowych najlepiej dopasowanych do ich potrzeb. Zarządzam portfelem projektów szkoleniowo-doradczych i zaangażowaniem projektowym członków zespołu konsultantów.

Informacje organizacyjne

blank24 marca 2022, godzina 9:00-11:45. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

 

 

 

 

blankSpotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do internetu oraz kamery i mikrofonu.

blankWarsztat przeznaczony jest dla pracowników działów HR, HR Business Partnerów, specjalistów Learning & Development, osób zajmujących się kształtowaniem kultury organizacyjnej oraz dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie pracowników, zatem dla wszystkich, pracujących w obszarze HR, którzy potrzebują punktu odniesienia dla podejmowanych aktualnie działań oraz są gotowi dzielić się własnym doświadczeniem.

 

blank

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Inne wydarzenia

Private: IX edycja Team Leaders’ Week

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Joanna Kargol

Project manager of Professional Development

512 083 717
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami