facebook

Trudne sytuacje w pracy Haerowca

Program spotkania

Pracownicy HR realizują złożoną odpowiedzialność. Coraz większego znaczenia nabiera ich głos w tworzeniu strategii firmy, z myślą o zdrowym środowisku pracy, a jednocześnie na ich barkach spoczywają indywidualne historie ludzi. W codziennej pracy przedstawiciel HR często staje się punktem oparcia, gdy pracownicy, przytłoczeni trudnościami, oczekują wysłuchania i indywidualnego wsparcia. Przedmiotem naszego spotkania będzie rozmowa o dwóch powyższych okolicznościach:

 • Korzystając z jakich rozwiązań dział HR może kompleksowo wspierać kondycję pracowników i z troską o ludzi budować zdrową organizację?
 • W jaki sposób odpowiadać na indywidualne wyzwania pracowników w roli HR?

Spotkanie poświęcone będzie analizie case study uczestników, dlatego przyjdź na nie z własnym „kejsem” – trudną sytuacją, która spotkała Cię w pracy w obszarze HR. Rekomendacje i myśli wokół niej odbiją wszyscy uczestnicy spotkania.

Spotkanie ma charakter warsztatowy, wymaga zaangażowania wszystkich uczestników, ich aktywności i koncentracji tylko na udziale w warsztacie.

Warsztat można traktować jako przykład narzędzia do inspirowania procesów wymiany wiedzy i wewnętrznego uczenia się od siebie nawzajem w organizacjach.

Dzięki udziałowi w spotkaniu Uczestnicy:

 • stworzą mapę trudnych sytuacji w pracy specjalisty HR
 • dokonają szczegółowej analizy kilku spośród przedstawionych przez siebie studiów przypadku
 • doświadczą jednej z metod pracy nad problemem o charakterze interwizyjnym, która wykorzystuje potencjał całej grupy.
 •  
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

13 grudnia 2022, godzina 9:00-11:30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

Spotkanie przeznaczone jest dla: pracowników działów HR, HR Business Partnerów, specjalistów Learning & Development, osób zajmujących się kształtowaniem kultury organizacyjnej oraz dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie pracowników, zatem dla wszystkich pracujących w obszarze HR, którzy gotowi są podzielić się własnym case study oraz wymieniać rekomendacjami i doświadczeniami.

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do internetu oraz kamery i mikrofonu.

Prowadzący

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

 • sesje strategiczne,
 • sesje kreatywne,
 • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

 • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
 • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
 • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
 • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.