Trudne sytuacje w pracy Haerowca

Analiza case study uczestników.

Program spotkania

21 czerwca 2022

3 miesiące
2 dni
16 godziny
31 minuty
3 sekundy

Pracownicy HR realizują złożoną odpowiedzialność. Coraz większego znaczenia nabiera ich głos w tworzeniu strategii firmy, z myślą o zdrowym środowisku pracy, a jednocześnie na ich barkach spoczywają indywidualne historie ludzi. W codziennej pracy przedstawiciel HR często staje się punktem oparcia, gdy pracownicy, przytłoczeni trudnościami, oczekują wysłuchania i indywidualnego wsparcia. Przedmiotem naszego spotkania będzie rozmowa o dwóch powyższych okolicznościach:

  • Korzystając z jakich rozwiązań dział HR może kompleksowo wspierać kondycję pracowników i z troską o ludzi budować zdrową organizację?
  • W jaki sposób odpowiadać na indywidualne wyzwania pracowników w roli HR?

Spotkanie poświęcone będzie analizie case study uczestników, dlatego przyjdź na nie z własnym „kejsem” – trudną sytuacją, która spotkała Cię w pracy w obszarze HR. Rekomendacje i myśli wokół niej odbiją wszyscy uczestnicy spotkania.

Spotkanie ma charakter warsztatowy, wymaga zaangażowania wszystkich uczestników, ich aktywności i koncentracji tylko na udziale w warsztacie.

Warsztat można traktować jako przykład narzędzia do inspirowania procesów wymiany wiedzy i wewnętrznego uczenia się od siebie nawzajem w organizacjach.

Na zakończenie spotkania czeka Was przygotowany przez nas przegląd rozwiązań na poziomie organizacyjnym, które mogą być wdrożone przez firmy, by wspierać swoich pracowników w radzeniu sobie z wyzwaniami.

Dzięki udziałowi w warsztacie uczestnicy:

  • stworzą mapę trudnych sytuacji w pracy specjalisty HR
  • dokonają szczegółowej analizy dwóch spośród przedstawionych przez siebie studiów przypadku
  • doświadczą jednej z metod pracy nad problemem o charakterze interwizyjnym, która wykorzystuje potencjał całej grupy

Prowadzący

Magdalena Pęcak

Konsultant ds. projektów rozwojowych, trener, facylitator, coach

We Wszechnicy UJ odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi, przeprowadzanie diagnozy potrzeb rozwojowych i projektowanie programów rozwojowych (szkoleniowych, doradczych) dla organizacji.

Maciej Kocurek

Prezes Zarządu Wszechnicy UJ, trener, konsultant, facylitator

Prowadzę szkolenia i procesy mentoringowe dla menedżerów. Szkolę i doradzam HR w obszarze diagnozy potrzeb i projektowania programów rozwojowych. Jestem konsultantem projektów wdrażających zmianę organizacyjną. Prowadzę także sesje facylitacyjne i jestem Prezesem Zarządu Wszechnicy UJ.

Informacje organizacyjne

21 czerwca 2022, godzina 10:00-12:45. 

 

Spotkanie przeznaczone jest dla: pracowników działów HR, HR Business Partnerów, specjalistów Learning & Development, osób zajmujących się kształtowaniem kultury organizacyjnej oraz dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie pracowników, zatem dla wszystkich pracujących w obszarze HR, którzy gotowi są podzielić się własnym case study oraz wymieniać rekomendacjami i doświadczeniami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

 

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do internetu oraz kamery i mikrofonu.

Inne wydarzenia

Emocje, napięcie, stres

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Joanna Kudła

Menedżer ds. projektów rozwojowych

512 083 717
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami