facebook
Młoda kobieta z tabeletem.
MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ FACYLITACJI 2023

Czego Jaś się nie nauczył, to... chat GPT będzie umiał

Jak zmieniający się świat może wpłynąć na podejście do uczenia się dorosłych

LISTA REZERWOWA

15 września 2023, 9:00-11:30
Online: platforma Zoom

Prowadzące: Agata Brataniec, Olga Majchrzak-Łakota
Absolwentki Szkoły Facylitatorów Wszechnicy UJ

Program spotkania

Coraz bardziej powszechne jest rozumienie, że umiejętność uczenia się to jedna z podstawowych kompetencja przyszłości. Jak bardzo obecne czasy powodują zmianę myślenia o uczeniu się dorosłych? Zapraszamy Was do podróży w nieznane, gdzie to, czego uczymy się, staje się szybko nieaktualne, nauczyciele i trenerzy nie znają odpowiedzi, a uczniowie nie chcą ocen i egzaminów, bo te zdać za nich może zdać sztuczna inteligencja.

Chcemy wspólnie wypracować listę wskazówek, które będą drogowskazami ułatwiającymi odnalezienie sposobu na uczenie (się) dorosłych.

Adresaci:

Praktycy uczenia w organizacjach (trenerzy, eksperci ds. szkoleń i rozwoju) oraz osoby zainteresowane prywatnie uczeniem się zarówno z perspektywy przekazywania wiedzy, jak i samodzielnego uczenia się.

Korzyści:

  • Doświadczenie procesu facylitacji i wybranych technik facylitacyjnych.
  • Wypracowanie listy czynników wpływających na proces uczenia się dorosłych z uwzględnieniem czynników wspierających i osłabiających ten proces.
  • Wspólne wypracowanie wskazówek / listy najlepszych praktyk, jak uczyć dorosłych i uczyć się jako osoba dorosła.

Prowadzący

Rejestracja

Wybierz wydarzenia Tygodnia Facylitacji, które są dla Ciebie szczególnie interesujące. Opis wszystkich spotkań znajdziesz tutaj.

1. Rezerwacja miejsca: Warunkiem rezerwacji miejsca na spotkaniu jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia.

2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

3. Jedna osoba może wziąć udział maksymalnie w: webinarze, jednym warsztacie oraz warsztacie realizowanym metodą Open Space Technology.

4. Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku braku miejsc na spotkaniu przedstawiciel Wszechnicy UJ poinformuje Uczestnika o tym fakcie drogą poczty e-mail.

5. Na dwa dni przed planowanym wydarzeniem zakwalifikowani Uczestnicy otrzymają drogą poczty e-mail link kwalifikujący do uczestnictwa w spotkaniu.

6. Warunki realizacji spotkania: a) Wydarzenie zostanie zorganizowane pod warunkiem zgromadzenia minimalnej liczby uczestników. b) Do udziału w spotkaniu zapraszamy maksymalnie trzy osoby z jednej organizacji

7. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym zgłoszeniu do celów związanych z organizacją, obsługą i realizacją spotkania. Administratorem danych osobowych jest Wszechnica UJ Sp. z o.o., Kraków, ul. Sławkowska 10, 31-016. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 IV 2016 (RODO). Dane osobowe będą przekazywane kadrze szkoleniowej Wszechnicy UJ Sp. z o. o., podwykonawcom odpowiadającym za udostępnienie platformy online, zewnętrznej obsłudze księgowej, zewnętrznej obsłudze informatycznej, hostingodawcy. Dane osobowe udostępnione zostaną na potrzeby audytu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do dostępu, poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Zbieranie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu. Dane będą przechowywane do 6 lat w oparciu o przepisy o księgowości lub dłużej w oparciu o art. 17 pkt 3 ust. e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.