facebook
Ludzie siedzący przy stole, spotkanie biznesowe
WARSZTAT

Co może zrobić menedżer, aby ludziom zależało?

Strategie angażowania członków zespołu

25 kwietnia 2024, godzina 10:00-12:00
Online: platforma Zoom

Prowadzący: Maciej Kocurek

Program spotkania:

Menedżerowie starają się angażować członków swoich zespołów z wielu powodów. Często chodzi po prostu o to, aby ludzie byli bardziej wydajni. Nie bez znaczenia jest także fakt, że zaangażowani pracownicy częściej wykazują inicjatywę, zgłaszają swoje pomysły, informują o problemach, a przede wszystkim w pełni biorą odpowiedzialność za powierzone im zadania. Każdy menedżer wie, że jest to nie do przecenienia. Poziom zaangażowania pracowników jest także jednym z czynników, który pozwala dłużej utrzymać ich w zespole. Wreszcie są tacy menedżerowie, którzy po prostu chcą tworzyć środowisko pracy, w którym ludzie czują się dobrze.

Niezależnie od powodów, ciągle trudno uzyskać jednoznaczną odpowiedź na to w jaki sposób skutecznie angażować pracowników. Różnorodność ludzkich potrzeb pozwala jednak wątpić, że istnieje jeden tak klarowny przepis. Zapraszamy na warsztat, podczas którego poszukiwać będziemy odpowiedzi, które działają w różnych kontekstach. Zapraszamy do rozmowy, w której postawimy następujące pytania:

 • Po co chcesz angażować ludzi?
 • Czy trzeba zawsze angażować wszystkich?
 • Kogo warto angażować?
 • W co chcesz zaangażować ludzi i wokół czego ich integrować?
 • I wreszcie jak to robić? Jakie strategie są możliwe? Jakie sposoby angażowania pracowników działają w jakich kontekstach?

Dzięki udziałowi w spotkaniu:

Jako uczestnik warsztatu:

 • poznasz kilka różnych strategii budowania zaangażowania członków Twojego zespołu;
 • wybierzesz te z nich, które są najbardziej adekwatne dla Twoich preferencji, specyfiki zespołu, którym zarządzasz oraz kultury organizacji, w której pracujesz;
 • poznasz dobre praktyki w zakresie wdrażania wybranych strategii, czyli dowiesz się jak to robić.

Forma spotkania:

Spotkanie ma charakter interaktywny i warsztatowy. Jego istotą jest wymiana doświadczeń i facylitacyjna forma pracy.

Adresaci:

Wydarzenie adresowane jest do menedżerów, kierowników, liderów projektów oraz wszystkich osób odpowiadających za zarządzanie pracą zespołów. Mile widziani będą także pracownicy obszaru HR odpowiedzialni za rozwój i wsparcie menedżerów, kształtowanie stylu przywództwa oraz dbanie o satysfakcję i zaangażowanie pracowników.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2024 r., w godz. 10:00-12:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie ma charakter interaktywny. Prosimy o zapewnienie sobie komfortowego miejsca pracy, które pozwoli na aktywne uczestnictwo.

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer
z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Prowadzący

Rejestracja

25 kwietnia 2024, godzina 10:00-12:00
Online: platforma Zoom

Prowadzący: Maciej Kocurek

1. Rezerwacja miejsca: Warunkiem rezerwacji miejsca na spotkaniu jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia.

2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

3. Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku braku miejsc na spotkaniu przedstawiciel Wszechnicy UJ poinformuje Uczestnika o tym fakcie drogą poczty e-mail.

4. Dwa dni przed planowanym wydarzeniem zakwalifikowani Uczestnicy otrzymają drogą poczty e-mail link kwalifikujący do uczestnictwa w spotkaniu.

5. Warunki realizacji spotkania: a) Wydarzenie zostanie zorganizowane pod warunkiem zgromadzenia minimalnej liczby uczestników. b) Do udziału w spotkaniu zapraszamy maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji

6. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym zgłoszeniu do celów związanych z organizacją, obsługą i realizacją spotkania. Administratorem danych osobowych jest Wszechnica UJ Sp. z o.o., Kraków, ul. Sławkowska 10, 31-016. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 IV 2016 (RODO). Dane osobowe będą przekazywane kadrze szkoleniowej Wszechnicy UJ Sp. z o. o., podwykonawcom odpowiadającym za udostępnienie platformy online, zewnętrznej obsłudze księgowej, zewnętrznej obsłudze informatycznej, hostingodawcy. Dane osobowe udostępnione zostaną na potrzeby audytu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do dostępu, poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Zbieranie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu. Dane będą przechowywane do 6 lat w oparciu o przepisy o księgowości lub dłużej w oparciu o art. 17 pkt 3 ust. e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

 • sesje strategiczne,
 • sesje kreatywne,
 • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

 • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
 • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
 • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
 • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.