Emocje, napięcie, stres

jak zachować równowagę w świecie oczekiwań i deadlinów

O spotkaniu

 

blank

  • Często pracujesz pod presją czasu i w stresie?
  • Czujesz, że wydarzenia ostatnich dwóch lat przyniosły ci tyle napięcia,                    że trudno sobie z nim mądrze poradzić?  
  • Bliskie jest Ci spostrzeżenie, że „przepracowanie stało się stylem życia”.                      I chociaż zdajesz sobie sprawę, że gdybyś był/a bardziej wypoczęty/a, zrelaksowany/a i spokojny/a, to mógłbyś/mogłabyś wykonywać swoją pracę lepiej i z większą przyjemnością, to w praktyce trudno to sobie zapewnić?  
  • Zastanawiasz się jak radzić sobie z emocjami swoimi i innych? Czy należy je okazywać? Czy może lepiej je tłumić? Czy ludzie wokół ciebie nie powinni lepiej kontrolować swoich emocji? A może masz wrażenie, że w natłoku oczekiwań          i pogoni za terminami, czasami gubisz kontakt ze swoimi emocjami i przestajesz słuchać siebie?   
  • Są momenty i wydarzenia, które stresują Cię tak bardzo, że trudno ci pokazać co naprawdę potrafisz? 

 

Te dylematy wydają Ci się znajome?

 

przyjdź na nasz webinar: Emocje, napięcie, stres – jak zachować równowagę w świecie oczekiwań i deadlinów

W trakcie spotkania:

  • dowiesz się jak korzystać z emocji i poszerzysz swoją wiedzę o sposobach radzenia sobie z napięciem i stresem; 
  • poznasz główne możliwości pracy ze stresem i emocjami „krótkoterminowymi” –wtedy, kiedy się wydarzają, oraz kierunki pracy długoterminowej – redukujące chroniczny stres i wzmacniające odporność psychiczną; 
  • przedstawimy praktyczne narzędzia łatwe do wykorzystania w codziennej rzeczywistości. 

Prowadzący

Monika Gąsienica

Konsultant organizacyjny, trener, facylitator, Wszechnica UJ

blank

Przygotowuję i prowadzę kompleksowe projekty szkoleniowe; uczestniczę w projektach doradczych dotyczących przywództwa i zarządzania kompetencjami. Jestem konsultantem kluczowych klientów – zapewniam spójność realizowanych dla nich usług z długofalową strategią rozwoju organizacji.

Informacje organizacyjne

blankSpotkanie odbędzie się 25 maja 2022, w godz. 17:00-17:45

 

blankSpotkanie kierowane jest do specjalistów learning & development, menedżerek, team leaderów, przedstawicielek działu HR, osób  zainteresowanych tematem, pracujących na co dzień  z zespołami.

blankUdział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

blankSpotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Skontaktuj się z nami

Karolina Kłeczek

Head of Remote Learning, Senior Project Manager

507 006 636
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami