facebook

HR gotowy na zmiany technologiczne

Program spotkania

W stale zmieniającym się otoczeniu biznesowym organizacje poszukują skutecznych narzędzi prognozowania przyszłości. Ich wykorzystywanie umożliwia podejmowanie bardziej świadomych decyzji strategicznych oraz ułatwia projektowanie kierunków rozwoju biznesu. Jednym z istotnych wyzwań dzisiejszych organizacji jest efektywne wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wprowadzanie zmian inspirowanych ciągłym rozwojem technologii dotyczy wszystkich obszarów funkcjonowania biznesu, w tym HR.

W jakim zakresie we wdrażaniu tych zmian powinni uczestniczyć pracownicy HR?

Czy ich zaangażowanie wymaga identyfikacji nowych funkcji w kontekście zarządzania i rozwoju zasobów ludzkich organizacji?

Zapraszamy do wspólnego przyjrzenia się tym zagadnieniom podczas warsztatu inspirowanego metodą planowania scenariuszowego. W trakcie spotkania wykorzystamy scenariusze przyszłości opracowane na bazie wyników projektu Kształcenie dualne w kontekście wyzwań Przemysłu 4.0, dofinansowanego w ramach funduszy EOG przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię.

Zapraszamy osoby pracujące w roli HR, L&D i TA menedżerów, a także osoby doświadczające skutków postępującej algorytmizacji pracy oraz rozwoju AI w innych obszarach funkcjonowania organizacji.

W trakcie spotkania będziemy poszukiwali odpowiedzi na pytania:

  • Jakich funkcji HR-owych będzie w przyszłości potrzebował biznes?
  • Jakiej wartości biznesowej może dostarczyć organizacji HR w warunkach zmiany technologicznej?
  • Które obszary działania transformującej się organizacji wymagają wzmocnionej uważności ze strony HR?
  • W jaki sposób metoda planowania scenariuszowego może posłużyć do projektowania zmiany organizacyjnej?

 

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym i medialnym przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/

Spotkanie odbywa się w ramach stałego cyklu Wszechnicy UJ Know How Bites oraz projektu badawczo-rozwojowego Kształcenie dualne w kontekście wyzwań Przemysłu 4.0 dofinansowanego w ramach funduszy EOG przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbędzie się 29 lipca 2021r., w godzinach 9:00-12:30

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli działów HR, L&D i TA managerów a także osób doświadczających skutków postępującej algorytmizacji pracy oraz rozwoju AI w innych obszarach funkcjonowania organizacji.

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Prowadzący

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.