Jak angażować biznes w projekty rozwojowe?

Symulacja

Program spotkania

Co zrobić, żeby biznes nie lekceważył szkoleń, które dla niego organizujemy? Jak rozmawiać z menedżerami, żeby
w ostatniej chwili nie odwoływali obecności swoich pracowników na planowanym od dawna wydarzeniu rozwojowym? Jak przekonać szefów, żeby chcieli z nami rozmawiać o potrzebach rozwojowych ich pracowników?

Jeżeli masz podobne doświadczenia, jeżeli w głowie kołaczą Ci się podobne pytania i dylematy, zapraszamy na warsztat, podczas którego postaramy się na nie odpowiedzieć. Nie będziemy jednak odpowiadać na nie sami. „Zaprosimy” przedstawicieli biznesu, którzy opowiedzą o swoich potrzebach oraz stosunku do szkoleń.

W inspirowanej prawdziwym case study symulacji, dotyczącej realizacji projektu rozwojowego dla menedżerów, uczestnicy warsztatu wcielą się w role przedstawicieli biznesu i będą wchodzić w interakcje ze sobą oraz specjalistą Learning & Development.  Samodzielne doświadczenie perspektywy mojego partnera biznesowego pozwoli lepiej zrozumieć jego potrzeby.

Adresaci spotkania:

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich osób odpowiedzialnych za rozwój kompetencji pracowników oraz realizacje projektów rozwojowych, a w szczególności dla:

  • specjalistów Learning & Development;
  • pracowników działów HR;
  • HR Business Partnerów.

Dzięki udziałowi w spotkaniu uczestnicy:

  • zidentyfikują kluczowych interesariuszy projektów rozwojowych;
  • poznają potrzeby różnych przedstawicieli biznesu dotyczące rozwoju pracowników;
  • zdefiniują rekomendacje i dobre praktyki dotyczące działań angażujących przedstawicieli biznesu w realizację projektów rozwojowych.

Prowadzący

Maciej Kocurek

Prezes Zarządu Wszechnicy UJ, trener, konsultant, facylitator

blank

Prowadzę szkolenia i procesy mentoringowe dla menedżerów. Szkolę i doradzam HR w obszarze diagnozy potrzeb i projektowania programów rozwojowych. Jestem konsultantem projektów wdrażających zmianę organizacyjną. Prowadzę także sesje facylitacyjne i jestem Prezesem Zarządu Wszechnicy UJ.

Informacje organizacyjne

blank21 lipca 2022, godzina 9:00 – 12:15. 

 

blank

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich osób odpowiedzialnych za rozwój kompetencji pracowników oraz realizacje projektów rozwojowych,
a w szczególności dla: specjalistów Learning & Development, pracowników działów HR, HR Business Partnerów.

blank

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

blankSpotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do internetu oraz kamery i mikrofonu.

Skontaktuj się z nami

Łukasz Baran

Project Manager of Professional Development

517 704 514
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami