facebook

Jak dziś budować zdrową organizację? – sesja facylitacyjna

Program spotkania

To, że żyjemy w czasach niezwykle intensywnych i nieoczekiwanych zmian, za którymi nadążają tylko najbardziej zwinne i elastyczne organizacje, wiemy już od dawna. Wydawało się, że dwa lata pandemii wzmocniły naszą gotowość do mierzenia się ze zmiennością pokazując jednocześnie, jak ważne jest przemyślenie na nowo modeli biznesowych, by w zaskakujących warunkach być gotowym na sprawne przekierowanie działań na nowe tory.

Ostatnie tygodnie z pewnością zachwiały jednak już nieco odbudowanym poczuciem bezpieczeństwa. Koncentracja na tym, co możemy zrobić tu i teraz, w sposób naturalny w wielu organizacjach przesłoniła systematyczną i wnikliwą refleksję nad tym, w jakim kierunku zmierzamy w dłuższej perspektywie. Iść do przodu jednak trzeba, mimo globalnego niepokoju o przyszłość. Można podążać za tłumem lub w określonym, wybranym kierunku, co do którego jesteśmy przekonani.

Spotkanie, do udziału w którym serdecznie zapraszamy, będzie okazją do refleksji nad tym dokąd zmierzamy, na ile nasze działania są świadome i jak możemy wpływać na kształt naszych organizacji, dbając o to, co najbardziej fundamentalne – zdrowie. Spotkanie będzie miało charakter sesji facylitacyjnej.

Adresaci

Zapraszamy przedstawicieli działów HR, menedżerów i liderów oraz osoby odpowiedzialne w swoich organizacjach za kształtowanie kultury organizacyjnej.

Korzyści

 • zidentyfikowanie czynników i charakterystycznych dla obecnych czasów nurtów działania, wpływających na kształt organizacji oraz ich konsekwencji w dłuższej perspektywie
 • pogłębienie rozumienia, czym charakteryzuje się zdrowa organizacja
 • stworzenie listy działań wspierających budowanie zdrowych organizacji w odniesieniu do aktualnych realiów, by świadomie wdrażać je w swoich organizacjach
 • doświadczenie udziału w sesji facylitacyjnej
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

28 kwietnia 2022, godzina 9:00-12:00. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztat przeznaczony jest dla pracowników działów HR, HR Business Partnerów, specjalistów Learning & Development, osób zajmujących się kształtowaniem kultury organizacyjnej oraz dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie pracowników, zatem dla wszystkich, pracujących w obszarze HR, którzy potrzebują punktu odniesienia dla podejmowanych aktualnie działań oraz są gotowi dzielić się własnym doświadczeniem.

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do internetu oraz kamery i mikrofonu.

Prowadzący

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

 • sesje strategiczne,
 • sesje kreatywne,
 • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

 • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
 • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
 • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
 • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.