Jak dziś budować zdrową organizację? – sesja facylitacyjna

Program spotkania

To, że żyjemy w czasach niezwykle intensywnych i nieoczekiwanych zmian, za którymi nadążają tylko najbardziej zwinne i elastyczne organizacje, wiemy już od dawna. Wydawało się, że dwa lata pandemii wzmocniły naszą gotowość do mierzenia się ze zmiennością pokazując jednocześnie, jak ważne jest przemyślenie na nowo modeli biznesowych, by w zaskakujących warunkach być gotowym na sprawne przekierowanie działań na nowe tory.

Ostatnie tygodnie z pewnością zachwiały jednak już nieco odbudowanym poczuciem bezpieczeństwa. Koncentracja na tym, co możemy zrobić tu i teraz, w sposób naturalny w wielu organizacjach przesłoniła systematyczną i wnikliwą refleksję nad tym, w jakim kierunku zmierzamy w dłuższej perspektywie. Iść do przodu jednak trzeba, mimo globalnego niepokoju o przyszłość. Można podążać za tłumem lub w określonym, wybranym kierunku, co do którego jesteśmy przekonani.

Spotkanie, do udziału w którym serdecznie zapraszamy, będzie okazją do refleksji nad tym dokąd zmierzamy, na ile nasze działania są świadome i jak możemy wpływać na kształt naszych organizacji, dbając o to, co najbardziej fundamentalne – zdrowie. Spotkanie będzie miało charakter sesji facylitacyjnej.

Adresaci

Zapraszamy przedstawicieli działów HR, menedżerów i liderów oraz osoby odpowiedzialne w swoich organizacjach za kształtowanie kultury organizacyjnej.

Korzyści

  • zidentyfikowanie czynników i charakterystycznych dla obecnych czasów nurtów działania, wpływających na kształt organizacji oraz ich konsekwencji w dłuższej perspektywie
  • pogłębienie rozumienia, czym charakteryzuje się zdrowa organizacja
  • stworzenie listy działań wspierających budowanie zdrowych organizacji w odniesieniu do aktualnych realiów, by świadomie wdrażać je w swoich organizacjach
  • doświadczenie udziału w sesji facylitacyjnej

 

Prowadzące

Aneta Marek

Konsultant ds. projektów rozwojowych, menedżer procesu sprzedaży, trener, facylitator

blank

Odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi Wszechnicy UJ. Projektuję i wspieram firmy w wyborze programów rozwojowych najlepiej dopasowanych do ich potrzeb. Zarządzam portfelem projektów szkoleniowo-doradczych i zaangażowaniem projektowym członków zespołu konsultantów.

Magdalena Pęcak

Konsultant ds. projektów rozwojowych, trener, facylitator, coach

blank

We Wszechnicy UJ odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi, przeprowadzanie diagnozy potrzeb rozwojowych i projektowanie programów rozwojowych (szkoleniowych, doradczych) dla organizacji.

Informacje organizacyjne

blank28 kwietnia 2022, godzina 9:00-12:00. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

 

 

 

 

blankSpotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do internetu oraz kamery i mikrofonu.

blankWarsztat przeznaczony jest dla pracowników działów HR, HR Business Partnerów, specjalistów Learning & Development, osób zajmujących się kształtowaniem kultury organizacyjnej oraz dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie pracowników, zatem dla wszystkich, pracujących w obszarze HR, którzy potrzebują punktu odniesienia dla podejmowanych aktualnie działań oraz są gotowi dzielić się własnym doświadczeniem.

 

blank

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Skontaktuj się z nami

Joanna Kargol

Project manager of Professional Development

512 083 717
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami