Lider jutra. Jakich liderów potrzebują organizacje przyszłości?

Program spotkania

blankSkąd pochodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?

Kryzys pandemiczny oraz przyspieszenie zmian technologicznych już teraz mają ogromny wpływ na tożsamość organizacji, organizację pracy, model biznesowy oraz rodzaj wykonywanych zadań. Zmienia się zatem także podejście ludzi do pracy oraz ich oczekiwania względem pracodawcy i przełożonego.

Jak to wszystko się zmienia? I ku czemu zmierza? – na te pytania będziemy poszukiwać odpowiedzi na spotkaniu, na które zapraszamy.

Dzięki udziałowi w spotkaniu:

  • Prześledzisz trend zmian w sposobie funkcjonowania organizacji przed pandemią, w jej trakcie i teraz;
  • Będziesz dysponować prognozowaną charakterystyką organizacji działającej w przyszłości w kontekście kultury organizacyjnej struktury i modelu biznesowego.
  • Prognoza w oparciu o doświadczenia uczestników i wyniki projektu badawczego „Rozwój kompetencji Przemysłu 4.0”, realizowanego przez Wszechnicę UJ, Politechnikę Rzeszowską i Pratt&Whitney Rzeszów oraz International Development Norway.
  • Dowiesz się jakich liderów będą potrzebowały organizacje przyszłości. Co będzie głównym obszarem ich odpowiedzialności, jakimi pracownikami będą zarządzać?
  • Dowiesz się jak przygotować liderów do pełnienia nowej roli? Jakie rozwiązania organizacyjne mogą ich w tym wesprzeć? Jakich kompetencji będą do tego potrzebować?

Adresaci

Wydarzenie adresowane jest do osób zainteresowanych refleksją na temat kształtu organizacji przyszłości i wymagań wobec ich liderów, a w szczególności:

  • menedżerów, kierowników projektów, liderów zespołów – wszystkich, którzy zarządzają ludźmi
  • pracowników działów HR, menedżerów Learning Development, HR Business Partnerów – wszystkich, którzy są odpowiedzialni za rozwój pracowników i kształtowanie kultury organizacyjnej

 

blankWydarzenie jest objęte patronatem honorowym i medialnym przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/

Spotkanie odbywa się w ramach stałego cyklu Wszechnicy UJ Know How Bites oraz projektu badawczo-rozwojowego Kształcenie dualne w kontekście wyzwań Przemysłu 4.0 dofinansowanego w ramach funduszy EOG przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię.

Prowadzący

Maciej Kocurek

Prezes Zarządu Wszechnicy UJ, trener, konsultant, facylitator

blank

Prowadzę szkolenia i procesy mentoringowe dla menedżerów. Szkolę i doradzam HR w obszarze diagnozy potrzeb i projektowania programów rozwojowych. Jestem konsultantem projektów wdrażających zmianę organizacyjną. Prowadzę także sesje facylitacyjne i jestem Prezesem Zarządu Wszechnicy UJ.

Aneta Marek

Konsultant ds. projektów rozwojowych, menedżer procesu sprzedaży, trener, facylitator, Wszechnica UJ

blank

Odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi Wszechnicy UJ. Projektuję i wspieram firmy w wyborze programów rozwojowych najlepiej dopasowanych do ich potrzeb. Zarządzam portfelem projektów szkoleniowo-doradczych i zaangażowaniem projektowym członków zespołu konsultantów.

Informacje organizacyjne

blankSpotkanie odbędzie się 26 sierpnia 2021r., w godzinach 9:00-10:30

 

blankSpotkanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych refleksją na temat kształtu organizacji przyszłości i wymagań wobec ich liderów, a w szczególności:

  • menedżerów, kierowników projektów, liderów zespołów – wszystkich, którzy zarządzają ludźmi
  • pracowników działów HR, menedżerów Learning Development, HR Business Partnerów – wszystkich, którzy są odpowiedzialni za rozwój pracowników i kształtowanie kultury organizacyjnej

blank Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

 

blankSpotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do internetu oraz kamery i mikrofonu.

Inne wydarzenia

Pracownik przychodzi po wsparcie do HR’a

Czytaj więcej

HR gotowy na zmiany technologiczne

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Joanna Kargol

Project manager of Professional Development

512 083 717
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami