facebook

Lider jutra. Jakich liderów potrzebują organizacje przyszłości?

Program spotkania

Skąd pochodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?

Kryzys pandemiczny oraz przyspieszenie zmian technologicznych już teraz mają ogromny wpływ na tożsamość organizacji, organizację pracy, model biznesowy oraz rodzaj wykonywanych zadań. Zmienia się zatem także podejście ludzi do pracy oraz ich oczekiwania względem pracodawcy i przełożonego.

Jak to wszystko się zmienia? I ku czemu zmierza? – na te pytania będziemy poszukiwać odpowiedzi na spotkaniu, na które zapraszamy.

Dzięki udziałowi w spotkaniu:

  • Prześledzisz trend zmian w sposobie funkcjonowania organizacji przed pandemią, w jej trakcie i teraz;
  • Będziesz dysponować prognozowaną charakterystyką organizacji działającej w przyszłości w kontekście kultury organizacyjnej struktury i modelu biznesowego.
  • Prognoza w oparciu o doświadczenia uczestników i wyniki projektu badawczego „Rozwój kompetencji Przemysłu 4.0”, realizowanego przez Wszechnicę UJ, Politechnikę Rzeszowską i Pratt&Whitney Rzeszów oraz International Development Norway.
  • Dowiesz się jakich liderów będą potrzebowały organizacje przyszłości. Co będzie głównym obszarem ich odpowiedzialności, jakimi pracownikami będą zarządzać?
  • Dowiesz się jak przygotować liderów do pełnienia nowej roli? Jakie rozwiązania organizacyjne mogą ich w tym wesprzeć? Jakich kompetencji będą do tego potrzebować?

Adresaci

Wydarzenie adresowane jest do osób zainteresowanych refleksją na temat kształtu organizacji przyszłości i wymagań wobec ich liderów, a w szczególności:

  • menedżerów, kierowników projektów, liderów zespołów – wszystkich, którzy zarządzają ludźmi
  • pracowników działów HR, menedżerów Learning Development, HR Business Partnerów – wszystkich, którzy są odpowiedzialni za rozwój pracowników i kształtowanie kultury organizacyjnej

 

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym i medialnym przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/

Spotkanie odbywa się w ramach stałego cyklu Wszechnicy UJ Know How Bites oraz projektu badawczo-rozwojowego Kształcenie dualne w kontekście wyzwań Przemysłu 4.0 dofinansowanego w ramach funduszy EOG przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbędzie się 26 sierpnia 2021r., w godzinach 9:00-10:30

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych refleksją na temat kształtu organizacji przyszłości i wymagań wobec ich liderów, a w szczególności: menedżerów, kierowników projektów, liderów zespołów – wszystkich, którzy zarządzają ludźmi pracowników działów HR, menedżerów Learning Development, HR Business Partnerów – wszystkich, którzy są odpowiedzialni za rozwój pracowników i kształtowanie kultury organizacyjnej

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Prowadzący

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.