facebook

Metakompetencje XXI wieku a coaching

Program spotkania

„Analfabetami XXI wieku nie są ci, którzy nie umieją pisać i czytać, lecz ci którzy nie potrafią się uczyć, oduczyć i nauczyć od nowa.” (Alvin Toffler)

W obecnym świecie, który wymusza na nas częste zmiany i wymaga dostosowania do zmieniających się warunków, niezbędna okazuje się zdolność przystosowania do zmian, uczenia nowych rzeczy i adaptacji do nowej rzeczywistości.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie jedna z najważniejszych metakompetencji XXI wieku – zdolność adaptacji oraz jej wykorzystanie w praktyce coachingowej. Skupimy się na tym, w jaki sposób stawanie się i bycie coachem rozwija tę kompetencję, a także jak posiadając ją, można pomagać w rozwoju innym ludziom.

W szczególności omówione zostaną trzy kompetencje, wchodzące w skład wspomnianej zdolności adaptacji:

  • Kreatywność rozumiana jako umiejętność rozwiązywania problemów, improwizacji oraz innowacyjnego myślenia
  • Rezyliencja (ang. resilience – sprężystość, elastyczność) – proces dostosowywania się człowieka do zmieniających się warunków, adaptacja w stosunku do otoczenia, uodparnianie się, plastyczność umysłu, zdolność do odzyskiwania utraconych lub osłabionych sił i odporność na działanie szkodliwych czynników.
  • Samoświadomość rozumiana jako akceptacja rzeczywistości, świadomość siebie i empatia.

Adresaci: do udziału w spotkaniu zapraszamy liderów zespołów, HRBP, specjalistów HR, a także wszystkich zainteresowanych tematyką coachingu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbędzie się 22 czerwca 2021 r. w godzinach 17:00-18:30

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie przeznaczone dla liderów zespołów, HRBP, specjalistów HR a także wszystkich zainteresowanych tematyką coachingu.

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Prowadzący

Magdalena GIec

„Jestem akredytowanym coachem PCC ICF, w latach 2012-2013 byłam członkiem zarządu i vice-prezes International Coach Federation Poland.  Jestem międzynarodowym trenerem i mentor coach Erickson College International z Vancouver, pracuje w takich krajach jak Francja, Kanada, Brazylia i Indie. Jestem również wykładowcą i trenerem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i Gdańsku, na Uniwersytecie Łódzkim i Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.”

Magdalena Giec
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.