facebook

Pracownik 4.0. Nowe technologie, role i kompetencje pracowników przemysłu.

Program spotkania

Przemysł na całym świecie stoi przed kolejną falą przemian związanych z cyfryzacją, wszechobecną łącznością i rosnąca autonomią narzędzi. Związanych z tym korzyści nie da się jednak osiągnąć bez inwestycji – i to nie tylko związanych z zakupem nowych technologii. W nowym środowisku pracy będą musieli odnaleźć się ludzie: gotowi do współpracy z maszynami i fachowcami innych specjalności; sprawniejsi w rozwiązywaniu złożonych problemów i zdolni do poradzenia sobie ze zmianą.
 
 
Czego i jak powinniśmy ich nauczyć? Na to pytanie spróbujemy wspólnie odpowiedzieć. W trakcie spotkania zaprezentujemy część wniosków wypracowanych w międzynarodowym projekcie badawczo-rozwojowym „Kształcenie dualne w kontekście wyzwań Przemysłu 4.0,”  dofinansowanym w ramach funduszy EOG przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię, łączącym doświadczenie Wszechnicy UJ, International Development Norway, Pratt & Whitney Rzeszów oraz Politechniki Rzeszowskiej. Przedstawimy przewidywany wpływ rozwiązań związanych z ideą Industry 4.0. na środowisko pracy w firmach produkcyjnych oraz propozycję kompetencji operatorów i inżynierów, które zdecydują o jakości funkcjonowania w takim środowisku. Zaprosimy również uczestników do podzielenia się własnymi doświadczeniami i sformułowania użytecznych dla innych prognoz.
 
 
Uczestnicy spotkania mogą liczyć na:
  • oparte na różnorodnych, praktycznych doświadczeniach prognozy dotyczące zmian zachodzących w firmach produkcyjnych;
  • konfrontację własnych przypuszczeń z perspektywą innych;
  • pomoc w wyznaczeniu priorytetów w rekrutacji i planowaniu rozwoju
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbędzie się 17 czerwca 2021r., w godzinach 17:00-18:30

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli HR, menedżerów lub osób zawodowo zajmujących się rozwojem zespołów, grup i organizacji.

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Prowadzący

Maciej Świeży

Programme Director, Consultant of Organizational Development, Trainer, Coach

„Pracuję z zespołami liderów, zapraszając ich do rozmowy o przyszłości organizacji, którą kierują i pomagając we wspólnym kształtowaniu jej kultury. Prowadzę zespołowy i indywidualny coaching; biorę udział w długofalowych projektach doradczych wspierających zmianę organizacyjną. „

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.