facebook

Pracownik przychodzi po wsparcie do HR’a

Know How Bites

Know How Bites to cykl otwartych spotkań Wszechnicy UJ, podczas których:

 • dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,
 • promujemy rzetelne teorie, narzędzia i metody pracy,
 • szerzymy informacje o nowych ideach i wynikach badań,
 • stwarzamy okazję do networkingu i wzajemnej inspiracji.

Podczas każdego warsztatu zachęcamy Was do aktywnego udziału: dyskusji, pracy w grupach, dzielenia się dobrymi praktykami z branży i poznawania nowych osób.

Jeżeli jesteś:

 • przedstawicielem HR,
 • menedżerem,
 • lub zawodowo zajmujesz się rozwojem zespołów, grup i organizacji,

zapraszamy do udziału w spotkaniach Know How Bites.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Aby w nim uczestniczyć należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej spotkania i uzyskać potwierdzenie możliwości udziału (liczba miejsc jest ograniczona).

Program spotkania

Specyfika roli pracowników HR polega na tym, że realizuje złożoną odpowiedzialność. Coraz większego znaczenia nabiera ich głos w tworzeniu strategii firmy z myślą o zdrowym środowisku pracy, a jednocześnie na ich barkach spoczywają indywidualne historie ludzi. W codziennej pracy przedstawiciel HR często staje się punktem oparcia, gdy pracownicy przytłoczeni trudnościami oczekują wysłuchania i indywidualnego wsparcia.

Przedmiotem naszego spotkania będzie rozmowa o dwóch powyższych okolicznościach:

– Korzystając z jakich rozwiązań dział HR może kompleksowo wspierać kondycję mentalną pracowników i z troską o ludzi budować zdrową organizację?

– W jaki sposób odpowiadać na indywidualne wyzwania pracowników w roli HR?

Zapraszamy Was do udziału w spotkaniu, które będzie opierać się na rozmowie, wymianie doświadczeń i odniesieniu się do rzeczywistych sytuacji, z którymi spotykacie się w Waszej pracy. Zachęcamy uczestników do przygotowania własnych historii – case study, gdy jako przedstawiciel HR stanęliście w obliczu problemu, z którym przyszedł do Was indywidualnie menedżer/ pracownik. Wspólnie wybierzemy dwie z nich – staną się przedmiotem naszej refleksji i pracy.

Spotkanie będzie uczące zarówno dla właścicieli historii, jak i osób biorących udział w warsztacie – aktywnie uczestniczących w próbie znalezienia pomysłów na działanie dla  przedstawionego studium przypadku.

Na zakończenie spotkania czeka Was przygotowany przez nas przegląd rozwiązań na poziomie organizacyjnym, które mogą być wdrożone przez firmy, by wspierać swoich pracowników w radzeniu sobie z wyzwaniami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Limit zgłoszeń został wyczerpany. Dziękujemy za zainteresowanie. Wydarzenie będzie realizowane cyklicznie. Prosimy o śledzenie nas w mediach społecznościowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli działów HR.

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Prowadzący

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

 • sesje strategiczne,
 • sesje kreatywne,
 • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

 • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
 • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
 • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
 • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.