Pracownik w zmianie, rola wsparcia emocjonalnego

Know How Bites - dzielimy się wiedzą

Program spotkania

 

blank

W transformacji firmy w kierunku Przemysłu 4.0 nie można skupić się wyłącznie na technologii. Żeby proces powiódł się, pracownicy muszą rozumieć zmianę i w niej uczestniczyć. Sukces lub porażka zależy w ogromnym stopniu od liderów, których rolą jest komunikowanie przyczyn operacji oraz świadome zarządzanie zmianą z poszanowaniem emocji pracowników. Ten krótki webinar będzie okazją do rozmowy na temat objawów jakie mogą świadczyć o oporach pracowników wobec zmiany oraz sposobów wspierania pracowników w regulowaniu emocji towarzyszących zmianie.

 

Spotkanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych refleksją na temat kształtu organizacji przyszłości i wymagań wobec ich liderów, a w szczególności:

  • menedżerów, kierowników projektów, liderów zespołów – wszystkich, którzy zarządzają ludźmi
  • pracowników działów HR, menedżerów Learning Development, HR Business Partnerów – wszystkich, którzy są odpowiedzialni za rozwój pracowników i kształtowanie kultury organizacyjnej

blank

 

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym i medialnym przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/

 

Spotkanie odbywa się w ramach stałego cyklu Wszechnicy UJ Know How Bites oraz projektu badawczo-rozwojowego Kształcenie dualne w kontekście wyzwań Przemysłu 4.0 dofinansowanego w ramach funduszy EOG przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię.

 

Prowadzący

Artur Krupa

Konsultant organizacyjny, trener, facylitator, coach PCC

blank

Tworzę we Wszechnicy UJ programy rozwojowe, które odpowiadają na biznesowe wyzwania naszych klientów. Dokładam wszelkich starań, aby programy, które realizuję były dla uczestników angażującym przeżyciem w wymiarze osobistym i okazją do doświadczenia owocnej współpracy w grupie.

Informacje organizacyjne

blankSpotkanie odbędzie się 19 sierpnia 2021 r. w godzinach 17:00-18:30.

 

blankSpotkanie przeznaczone jest dla menedżerów, kierowników projektów, liderów zespołów, pracowników działów HR, menedżerów L&D, HR Business Partnerów.

blankUdział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

blankSpotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Inne wydarzenia

Lider jutra. Jakich liderów potrzebują organizacje przyszłości?

Czytaj więcej

Przyszłość uczenia (się) w organizacjach

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Karolina Chmiel

Consultant of Professional Development, Coach

519 516 493
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami