facebook

Przyszłość uczenia (się) w organizacjach

Program spotkania

Coraz częściej słyszymy, że żyjemy w czasach szczególnie intensywnych zmian. Czynników wpływających na ich dynamikę jest wiele, chociażby transformacja cyfrowa, automatyzacja i robotyzacja, kryzys klimatyczny. Do tego doszła pandemia i zmieniający się wraz z nią rynek pracy, organizacja pracy, zachowania konsumentów i indywidualne potrzeby ludzi. W kontekście edukacji, koncepcja lifelong learning wydaje się być kluczową, a uwzględnianie zachodzących zmian niezbędne dla tworzenia bezpiecznego środowiska uczenia się, dostępnego dla każdego.

Podczas naszego spotkania, zmieniające się potrzeby, oczekiwania i warunki rynkowe, staną się tłem do rozmowy o przyszłości uczenia się w organizacjach. Zaprosimy do wspólnej refleksji nad trzema zagadnieniami:

  • nowe obszary rozwoju
  • nowe formy uczenia się
  • nowa rola osób odpowiedzialnych za rozwój

Spotkanie będzie okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy uczestnikami. My podzielimy się wnioskami z naszych doświadczeń współpracy z organizacjami oraz pracy w projekcie „Rozwój kompetencji dla przemysłu 4.0”.

Dzięki uczestnictwu w spotkaniu:

  • poszerzysz świadomość możliwości i wyzwań w obszarze rozwoju pracowników, w odniesieniu do aktualnej sytuacji
  • przyjrzysz się trendom, które wyznaczają przyszłość uczenia się w firmach
  • dowiesz się, jakie programy rozwojowe cieszą się dziś największym zainteresowaniem w organizacjach i dlaczego
  • poznasz perspektywę osób z innych organizacji – dowiesz się, jak przygotowują się na nowe jutro, które zaczyna się dziś 🙂

 

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym i medialnym przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/

 

Spotkanie odbywa się w ramach stałego cyklu Wszechnicy UJ Know How Bites oraz projektu badawczo-rozwojowego Kształcenie dualne w kontekście wyzwań Przemysłu 4.0 dofinansowanego w ramach funduszy EOG przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbędzie się 9 września 2021 r. w godzinach 9:00-11:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli działów HR, szczególnie specjalistów learning & development, liderów wewnętrznych akademii, koordynatorów programów rozwojowych, managerów oraz osób zainteresowanych przyszłością programów rozwojowych.

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Prowadzący

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.