Know How Bites - dzielimy się wiedzą
Coraz częściej słyszymy, że żyjemy w czasach szczególnie intensywnych zmian. Czynników wpływających na ich dynamikę jest wiele, chociażby transformacja cyfrowa, automatyzacja i robotyzacja, kryzys klimatyczny. Do tego doszła pandemia i zmieniający się wraz z nią rynek pracy, organizacja pracy, zachowania konsumentów i indywidualne potrzeby ludzi. W kontekście edukacji, koncepcja lifelong learning wydaje się być kluczową, a uwzględnianie zachodzących zmian niezbędne dla tworzenia bezpiecznego środowiska uczenia się, dostępnego dla każdego.
Podczas naszego spotkania, zmieniające się potrzeby, oczekiwania i warunki rynkowe, staną się tłem do rozmowy o przyszłości uczenia się w organizacjach. Zaprosimy do wspólnej refleksji nad trzema zagadnieniami:
Spotkanie będzie okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy uczestnikami. My podzielimy się wnioskami z naszych doświadczeń współpracy z organizacjami oraz pracy w projekcie „Rozwój kompetencji dla przemysłu 4.0”.
Dzięki uczestnictwu w spotkaniu:
Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym i medialnym przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/
Spotkanie odbywa się w ramach stałego cyklu Wszechnicy UJ Know How Bites oraz projektu badawczo-rozwojowego Kształcenie dualne w kontekście wyzwań Przemysłu 4.0 dofinansowanego w ramach funduszy EOG przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię.
Konsultant ds. projektów rozwojowych, trener, facylitator, coach
We Wszechnicy UJ odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi, przeprowadzanie diagnozy potrzeb rozwojowych i projektowanie programów rozwojowych (szkoleniowych, doradczych) dla organizacji.
Prezes Zarządu Wszechnicy UJ, trener, konsultant, facylitator
Prowadzę szkolenia i procesy mentoringowe dla menedżerów. Szkolę i doradzam HR w obszarze diagnozy potrzeb i projektowania programów rozwojowych. Jestem konsultantem projektów wdrażających zmianę organizacyjną. Prowadzę także sesje facylitacyjne i jestem Prezesem Zarządu Wszechnicy UJ.
Spotkanie odbędzie się 9 września 2021 r. w godzinach 9:00-11:00.
Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli działów HR, szczególnie specjalistów learning & development, liderów wewnętrznych akademii, koordynatorów programów rozwojowych, managerów oraz osób zainteresowanych przyszłością programów rozwojowych.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.
Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.