Sposoby na angażowanie pracowników w rozmowę o rzeczach ważnych.

Program spotkania

Integracja, wymiana wiedzy, inspiracje, inicjatywy – liczne są walory sytuacji, w których pracownicy gromadzą się razem i rozmawiają w swobodnej atmosferze. Świadomość korzyści wynikających ze spotkania się całego zespołu jest klarowna, o czym świadczą rytuały organizowania wyjazdów integracyjnych, spotkań podsumowujących rok oraz innych wydarzeń dla ludzi w organizacji.

Wyzwaniem dla spotkania dużej grupy ludzi, np. dla całej firmy lub dla całego działu bywa pomysł na ramy takiego wydarzenia. Jest to istotne zwłaszcza wtedy, gdy mamy ambicję stworzyć im okazję do rozmów na niepowierzchowne tematy.

 • O czym ludzie chcieliby razem porozmawiać?
 • Jakie tematy ważne istnieją w Waszych firmach, które chcielibyście poeksplorować z pracownikami i to w dużym – kilkudziesięciu a może nawet… kilkusetosobowym gronie?
 • Do rozmowy o jakich ważnych tematach ludzie powinni zostać zaangażowani na otwartym forum, a nie są?

Są konkretne sposoby na uruchomienie i prowadzenie takich rozmów. Z pomocą przychodzą metody facylitacyjne wykorzystywane do pracy z dużymi grupami. Wspólnie przyjrzymy się, zastosowaniu dwóch metod, które sprawdzają się w biznesie: World Café oraz Open Space Technology.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego:

 • doświadczysz metody facylitacyjnej;
 • wraz z innymi uczestnikami wypracujesz pomysły i rekomendacje dla zagadnień na ważne tematy rozmów do poruszenia na forum dużego zespołu;
 • poznasz korzyści związane ze stosowania facylitacji;
 • poznasz założenia i zastosowania dwóch metod facylitacyjnych do pracy z dużymi grupami: World Café i Open Space Technology.

Warsztat przeznaczony jest dla:

 • pracowników działów HR;
 • HR Business Partnerów;
 • specjalistów Learning & Development;
 • menedżerów, liderów;
 • osób zajmujących się kształtowaniem kultury organizacyjnej oraz dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie pracowników.

Prowadzący

Aneta Marek

Konsultant ds. projektów rozwojowych, menedżer procesu sprzedaży, trener, facylitator

blank

Odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi Wszechnicy UJ. Projektuję i wspieram firmy w wyborze programów rozwojowych najlepiej dopasowanych do ich potrzeb. Zarządzam portfelem projektów szkoleniowo-doradczych i zaangażowaniem projektowym członków zespołu konsultantów.

Magdalena Pęcak

Konsultant ds. projektów rozwojowych, trener, facylitator, coach

blank

We Wszechnicy UJ odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi, przeprowadzanie diagnozy potrzeb rozwojowych i projektowanie programów rozwojowych (szkoleniowych, doradczych) dla organizacji.

Informacje organizacyjne

blank10 sierpnia 2022, godzina 9:00 – 11:30 

 

blank

Warsztat przeznaczony jest dla pracowników działów HR, HR Business Partnerów, specjalistów Learning & Development, menedżerów, liderów, osób zajmujących się kształtowaniem kultury organizacyjnej oraz dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie pracowników.

blank

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

blankSpotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do internetu oraz kamery i mikrofonu.

Skontaktuj się z nami

Łukasz Baran

Project Manager of Professional Development

517 704 514
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami