Trzy kluczowe elementy spotkania zdalnego
Strona główna » Wyniki wyszukiwania » Trzy kluczowe elementy spotkania zdalnego
Program spotkania
Od marca 2020 większość z nas doświadczyła pracy zdalnej lub hybrydowej. Spotkania stacjonarne w salach szkoleniowych lub konferencyjnych zostały zastąpione przez spotkania online. Początkowo spodziewaliśmy się różnych trudności, by ostatecznie przekonać się o nowych możliwościach, które niosą ze sobą spotkania online. Na ich jakość wpływają możliwości techniczne, właściwa, dostosowana do warunków struktura spotkania oraz osoba prowadząca, która dba o za angażowanie współpracowników oraz stosowanie narzędzi umożliwiających efektywną pracę.
Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego zapoznacie się z trzema, kluczowymi aktywnościami w realizacji spotkania online. Dodatkowo podpowiemy, w jaki sposób, stosując metody facylitacyjne można wzbogacić jego przebieg.
W trakcie godzinnego spotkania uczestnicy doświadczą kluczowych aktywności spotkania zdalnego:
- Zbudowania płaszczyzny współpracy;
- Określenia celu spotkania;
- Wykorzystania aplikacji, która umożliwia wspólną pracę.
10 lutego 2022, godzina 15:00 – 16:00. Liczba miejsc ograniczona.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Na zakończenie spotkania przewidziany czas na sesję pytań i odpowiedzi.
Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do internetu oraz kamery i mikrofonu.
Prowadzący
Artur Krupa
Consultant of Organizational Development, Trainer, Coach, Facilitator
„Tworzę we Wszechnicy UJ programy rozwojowe, które odpowiadają na biznesowe wyzwania naszych klientów. Dokładam wszelkich starań, aby programy, które realizuję były dla uczestników angażującym przeżyciem w wymiarze osobistym i okazją do doświadczenia owocnej współpracy w grupie. „