VI edycja Team Leader’s Week

Przywództwo, które robi różnicę

Team Leaders' Week

Dziś, menedżerowie, tak jak organizacje, muszą opanować umiejętność przystosowywania się do nieustającej zmiany. Chcąc odnosić sukcesy oraz rozwijać się w satysfakcjonujący sposób, menedżerowie muszą sami kierować swoją ścieżką  i nauczyć się dbać o poszerzanie wiedzy, umiejętności i kompetencji. Stwarza to potrzebę nieustającego, samodzielnego poszukiwania sposobności do rozwoju – poprzez doświadczenie, budowanie inspirujących relacji lub naukę.

Team Leaders’ Week  jest wydarzeniem, które wspiera zmianę stylu przywództwa w kierunku większej otwartości na autonomię, inicjatywę i zaangażowanie pracowników. Cykl składa się z sześciu warsztatów – na każdym z nich przepracowujemy kompetencje ważne w pracy lidera. Wydarzenie to sprzyja refleksji nad aktualnym stylem zarządzania, pomaga przechodzić od dyrektywności i drobiazgowego egzekwowania do budowania relacji opartych na zaufaniu i wspierania pracowników w podejmowaniu większej odpowiedzialności. Team Leaders’ Week to możliwość sprawdzenia, w jakim miejscu się znajdujesz, dokąd chcesz zmierzać i co możesz udoskonalić, by się tam znaleźć.

Adresaci

Wydarzenie, które skierowane jest do liderów i wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji, motywacji, informacji jak stać się świadomym liderem lub jak rozwijać swoje przywództwo. To przestrzeń do wymiany doświadczeń, poszerzanie wiedzy, umiejętności i kompetencji. Wydarzenie to jest okazją do rozwoju dla liderów, bez względu na kontekst, w jakim funkcjonują. Pokazuje również czym jest i poprzez jakie kompetencje możemy rozwijać swój własny styl przywództwa.

VI edycja Team Leader's Week

21 września 2020

3 miesiące
2 dni
16 godziny
31 minuty
3 sekundy

Prowadzący

Artur Krupa

Konsultant organizacyjny, trener, facylitator, coach PCC, Wszechnica UJ

Tworzę we Wszechnicy UJ programy rozwojowe, które odpowiadają na biznesowe wyzwania naszych klientów. Dokładam wszelkich starań, aby programy, które realizuję były dla uczestników angażującym przeżyciem w wymiarze osobistym i okazją do doświadczenia owocnej współpracy w grupie.

Tomasz Cichocki

Trener, konsultant, facylitator, coach

Jego specjalnością są obszary związane z kompetencjami menedżerskimi, innowacyjnością, myśleniem systemowym i strategicznym, negocjacjami i wystąpieniami publicznymi. Prowadzi warsztaty, na których zespoły wypracowują rozwiązania i przygotowują się do ich wdrożenia. Specjalizuje się także w zagadnieniach związanych z zarządzaniem projektami.

Maciej Kocurek

Prezes Zarządu Wszechnicy UJ, trener, konsultant, facylitator

Prowadzę szkolenia i procesy mentoringowe dla menedżerów. Szkolę i doradzam HR w obszarze diagnozy potrzeb i projektowania programów rozwojowych. Jestem konsultantem projektów wdrażających zmianę organizacyjną. Prowadzę także sesje facylitacyjne i jestem Prezesem Zarządu Wszechnicy UJ.

Izabela Górska

Konsultant ds. projektów rozwojowych, coach, trener, psycholog

We Wszechnicy UJ odpowiadam za otwartą ofertę szkoleniową: rozwój coachów, menedżerów i liderów. Tworzę programy rozwojowe skierowane do kadry menadżerskiej. Odpowiadam również za diagnozę potrzeb organizacji i wsparcie w projektowaniu usług rozwojowych.

Aneta Marek

Konsultant ds. projektów rozwojowych, menedżer procesu sprzedaży, trener, facylitator, Wszechnica UJ

Odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi Wszechnicy UJ. Projektuję i wspieram firmy w wyborze programów rozwojowych najlepiej dopasowanych do ich potrzeb. Zarządzam portfelem projektów szkoleniowo-doradczych i zaangażowaniem projektowym członków zespołu konsultantów.

Magdalena Pęcak

Konsultant ds. projektów rozwojowych, trener, facylitator, Wszechnica UJ

We Wszechnicy UJ wspieram klientów indywidualnych, głównie trenerów, facylitatorów i menedżerów, w wyborze programów szkoleniowych adekwatnych do pełnionych ról zawodowych. Prowadzę szkolenia i sesje facylitacyjne.

Opinie

Wymiana doświadczeń ze zróżnicowanego środowiska oraz możliwość spojrzenia na swoją pracę z dystansem.

Uczestnik V edycji


Zdobyta wiedza i umiejętności które wykorzystam w zarządzaniu zespołem.

Uczestnik V edycjiPoprzednie edycje

V edycja Team Leaders’ Week Online

Czytaj więcej

IV edycja Team Leaders’ Week

Czytaj więcej

III edycja Team Leaders’ Week

Czytaj więcej

II edycja Team Leaders’ Week

Czytaj więcej

I edycja Team Leaders’ Week

Czytaj więcej

Cena

Cena regularna

900 zł netto (+23% VAT)

Early bird do 16 lutego

700 zł netto (+23% VAT)

Udział w min. 3 szkoleniach

600 zł netto (+23% VAT)*
*cena za udział w 1 szkoleniu


 

Promocja

  HaeRze zadbaj o swojego Lidera!

 

  • Zgłoś udział Lidera w ramach V edycji Team Leaders’ Week na wybrane szkolenie, a drugie miejsce dla HR otrzymasz gratis!
  • Koszt udziału lidera w wybranym szkoleniu to 900 zł netto + 23% VAT. Wskazana kwota upoważnia do darmowego uczestnictwa osoby z HR w wybranym szkoleniu!*

 

*Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Skontaktuj się z nami

Izabela Górska

Konsultant ds. projektów rozwojowych, coach, trener

506 006 087
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami