facebook
Wydarzenia rozwojowe

Kultura Uczenia Się - Omówienie Rezultatów Badań

31 marca 2023, godzina 14:00-15:00.
Online: platforma Zoom

Prowadzący: Iwona Sołytsińska, dr Maciej Świeży

Czy Twoja organizacja stwarza sprzyjające warunki dla uczenia się i rozwoju ludzi? Pytania tego typu stają się coraz bardziej palące w świecie, w którym sprawność dopasowania się do nowych realiów coraz częściej decyduje o sukcesie – a nawet o przetrwaniu firmy.

Program Spotkania

Na przełomie 2022/2023 wraz z Polską Izbą Firm Szkoleniowych i International Development Norway, zrealizowaliśmy pilotażowe badanie „Kultura uczenia się” w ramach projektu „Kreowanie środowiska zorientowanego na uczącego się – rozwój kultury jakości w edukacji”. Celem badania było wypracowanie narzędzia do szybkiej, wstępnej oceny kultury uczenia się w organizacji. Mówiąc o uczeniu, mamy na myśli jego szeroką definicję, zgodnie z którą uczyć mogą się nie tylko ludzie, ale także tworzone przez nich systemy.

Narzędzie docelowo skupia się na tych wymiarach kultury, które wiążą się z uczeniem, rozwojem i dopasowaniem do otoczenia. Zależy nam aby narzędzie pozwalało w łatwy sposób identyfikować mocne strony i obszary wymagając większej uwagi w budowaniu dobrych warunków do uczenia się w organizacji.

Podczas webinaru omówimy rezultaty badania pt. Kultura uczenia się oraz najważniejsze wymiary środowiska sprzyjającego uczeniu się w organizacjach. 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego:

 • zapoznasz się z wnioskami z badania pt. Kultura uczenia się,
 • omówimy najważniejsze wymiary środowiska sprzyjającego uczeniu się w organizacjach
 • opowiemy o znaczeniu uczenia się w organizacjach,
 • zaprezentujemy narzędzie

Warsztat przeznaczony jest dla:

 • pracowników działów HR;
 • HR Business Partnerów;
 • specjalistów Learning & Development;
 • menedżerów, liderów;
 • osób zajmujących się kształtowaniem kultury organizacyjnej oraz dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie pracowników;
 • edukatorów lub zawodowo zajmujących się rozwojem zespołów, grup i organizacji.

31 marca 2023, godzina 14:00 – 15:00

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztat przeznaczony jest dla pracowników działów HR, HR Business Partnerów, specjalistów Learning & Development, menedżerów, liderów, edukatorów, branży rozwojowej osób zajmujących się kształtowaniem kultury organizacyjnej oraz dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie pracowników.

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do internetu oraz kamery i mikrofonu.

Prowadzący

Rejestracja

31 marca 2023, godzina 14:00-15:00.
Online: platforma Zoom

Prowadzący: Iwona Sołytsińska, dr Maciej Świeży

1. Rezerwacja miejsca: Warunkiem rezerwacji miejsca na spotkaniu jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia.

2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

3. Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku braku miejsc na spotkaniu przedstawiciel Wszechnicy UJ poinformuje Uczestnika o tym fakcie drogą poczty e-mail.

4. Dwa dni przed planowanym wydarzeniem zakwalifikowani Uczestnicy otrzymają drogą poczty e-mail link kwalifikujący do uczestnictwa w spotkaniu.

5. Warunki realizacji spotkania: a) Wydarzenie zostanie zorganizowane pod warunkiem zgromadzenia minimalnej liczby uczestników. b) Do udziału w spotkaniu zapraszamy maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji

6. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym zgłoszeniu do celów związanych z organizacją, obsługą i realizacją spotkania. Administratorem danych osobowych jest Wszechnica UJ Sp. z o.o., Kraków, ul. Sławkowska 10, 31-016. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 IV 2016 (RODO). Dane osobowe będą przekazywane kadrze szkoleniowej Wszechnicy UJ Sp. z o. o., podwykonawcom odpowiadającym za udostępnienie platformy online, zewnętrznej obsłudze księgowej, zewnętrznej obsłudze informatycznej, hostingodawcy. Dane osobowe udostępnione zostaną na potrzeby audytu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do dostępu, poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Zbieranie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu. Dane będą przechowywane do 6 lat w oparciu o przepisy o księgowości lub dłużej w oparciu o art. 17 pkt 3 ust. e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016. Wyślij zgłoszenie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

 • sesje strategiczne,
 • sesje kreatywne,
 • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

 • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
 • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
 • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
 • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.