Know How Bites - dzielimy się wiedzą
Co sprawia, że myśląc o przyszłości zastanawiamy się nad nowymi formami organizacji zespołów? Przede wszystkim wieloaspektowe i skomplikowane problemy, z którymi na co dzień mierzą się ich członkowie. Wypracowanie optymalnego rozwiązania często wymaga spojrzenia z różnych perspektyw czy wiedzy eksperckiej z kilku dziedzin. Praktyka biznesowa i akademicka wskazuje, że jedną z form organizacji zespołów przyszłości może być zespół interdyscyplinarny. Jego członkowie mają odmienne doświadczenia, umiejętności i wiedzę zawodową, dzięki czemu przy realizacji danego zadania grupa może korzystać z różnych perspektyw, a finalne rozwiązanie uczynić bardziej kompleksowym i lepiej dopasowanym do potrzeb klienta, organizacji i rynku.
Czym charakteryzują się dobrze funkcjonujące zespoły interdyscyplinarne? Jak tworzyć odpowiednie warunki i kulturę organizacyjną, która sprzyja rozwojowi tego typu zespołów? Jakie wyzwania stoją przed zespołami, których członkowie z założenia wnoszą różne spojrzenia oraz sposoby rozumienia danego problemu?
Zapraszamy do wspólnego namysłu nad korzyściami, wyzwaniami oraz poziomem gotowości organizacji do tworzenia interdyscyplinarnych zespołów.
Dzięki uczestnictwu w spotkaniu:
Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym i medialnym przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/
Spotkanie odbywa się w ramach stałego cyklu Wszechnicy UJ Know How Bites oraz projektu badawczo-rozwojowego Kształcenie dualne w kontekście wyzwań Przemysłu 4.0 dofinansowanego w ramach funduszy EOG przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię.
Konsultant ds. projektów rozwojowych, trener, facylitator, coach
We Wszechnicy UJ odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi, przeprowadzanie diagnozy potrzeb rozwojowych i projektowanie programów rozwojowych (szkoleniowych, doradczych) dla organizacji.
Head of Think Tank, facilitator, researcher
We Wszechnicy UJ prowadzę pracę think tanku, który realizuje prace badawczo-rozwojowe oraz kształtuje strategiczne kierunki rozwoju organizacji. Wspólnie z klientem wewnętrznym tworzę koncepcję realizacji projektów B+R oraz facylituję pracę zespołu ekspertów przygotowujących ofertę programową Wszechnicy UJ.
Spotkanie odbędzie się 20 lipca 2021 r. w godzinach 9:00-11:00.
Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli działów HR, managerów, liderów projektów, liderów zmian, scrum masterów oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za budowanie i rozwój zespołów.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.
Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.