facebook

Think Tank Zdrowa organizacja

LAB ZDROWEJ ORGANIZACJI

W pracy szkoleniowo-doradczej opieramy się na badaniach naukowych oraz krytycznej refleksji.

Szczególnie bliskie jest nam podejście action research.

kształt elipsy granatowy - lewy góra

LAB

Model zdrowej organizacji

Zdrowa organizacja to taka, która wnosi wartość zachowując równowagę w wymianie z otoczeniem. Dostarcza ludziom wsparcia i ​ autorytetu, dostrzega i reaguje na zmiany zachodzące w ​środowisku oraz potrafi przygotować się na przyszłość.

Model jest myślą programową i zaproszeniem, do wspólnego rozwijanie do wraz z konkretnymi organizacjami.

Nasze projekty badawczo-rozwojowe

W ramach międzynarodowych partnerstw, prowadzimy i bierzemy udział w badaniach systemu edukacji dorosłych i rynku pracy oraz wspieramy organizacje społeczne i grupy o utrudnionym dostępie do nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych.

O Wszechnicy UJ

Wszechnica UJ jest partnerem dla organizacji, którym zależy na ciągłym rozwoju. Pomagamy budować zdrowe, wspierające środowisko pracy, w którym efektywność jest skutkiem zaangażowania we wspólne cele, dobrze przemyślanych procesów i wysokich kompetencji – nie zaś nadmiernej presji i krótkowzrocznego eksploatowania zasobów. Robimy to realizując projekty doradcze i szkoleniowe związane z planowaniem strategicznym, kształtowaniem kultury organizacyjnej, rozwojem kadry kierowniczej i wewnętrznych zespołów trenerskich.

Od początku naszego funkcjonowania kształcimy profesjonalistów, którzy odpowiadają za rozwój innych: trenerów, coachów, facylitatorów, konsultantów, menedżerów i HR Business Partnerów. Wspieramy ich w świadomym i efektywnym podejmowaniu roli zawodowej. Nasze szkoły to całościowe, oparte na przemyślanych profilach kompetencyjnych programy, które oferując profesjonalny warsztat pracy, pomagają w osiągnięciu klarownego rozumienia własnej roli.

nasza misja

Misją Wszechnicy UJ jest budowanie dalekowzrocznych strategii, w których pracownicy świadomie podejmują role zawodowe, wykonują swoją pracę kierowani wewnętrzną motywacją, poczuciem synergii i wpływu.

Najbardziej podstawowa i najczęściej wybierana forma rozwoju. W naszej praktyce oznacza maksimum treningu, przy jednoczesnym odwołaniu się do sprawdzonych teorii i modeli. Pracujemy w grupach do 14 osób, koncentrując się na kluczowych zagadnieniach i rezygnując z przeładowanych programów.

To doświadczenie zespołowej pracy intelektualnej. Podczas gry mierzymy się z ograniczeniami w rozwiązywaniu problemów, dostrzegamy jak formułujemy i kwestionujemy założenia. Możemy dostrzec jak niekompletne, różnorodne i trudne do zmiany bywają nasze modele mentalne.

Prowadzimy szkolenia skoncentrowane na rozwoju umiejętności facylitacji spotkań, jak również sami facylitujemy pracę grup podczas sesji strategicznych czy sesji kreatywnych. Korzystamy m.in. z Future Search, Planowania Scenariuszowego, Design Thinking oraz Open Space Technology.

Realizując indywidualne sesje coachingowe, głównie dla kadry zarządzającej, dążymy do tego, by wspierać klientów w dojrzałym i świadomym podejmowaniu roli zawodowej. W pracy z zespołami odnosimy się jednocześnie do potrzeb rozwojowych na trzech poziomach: osoby, zespołu i organizacji.

Jesteśmy otwarci na wspólne badania. Zapraszamy do kontaktu

Head of Think Tank
rafal.stozek@wszechnica.uj.pl
+48 517 496 840
Head of Remote Learning
karolina.kleczek@wszechnica.uj.pl
515 206 346

Zespół LABU

Maciej Świeży

Programme Director, Consultant of Organizational Development, Trainer, Coach

Artur Krupa

Consultant of Organizational Development, Trainer, Coach, Facilitator

Magdalena Giec

Trener Erickson Coaching International, coach kadry zarządzającej

Jo-Ann Harris

Dyrektor ds. Szkoleń w Erickson Coaching International, coach MCC

Nasi Partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.