facebook
Grupa młodych ludzi pracująca nad projektem.
MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ FACYLITACJI 2023

Aby znaleźć adekwatne rozwiązanie, czasem warto odwrócić kota ogonem i spojrzeć na problem z innej perspektywy...

Facylitacja jako sposób na budowanie zaangażowania i postawy nastawionej na rozwiązanie

LISTA REZERWOWA

14 września 2023, 12:00-15:00
Online: platforma Zoom

Prowadząca: Bogumiła Starak 
Absolwentka Szkoły Facylitatorów Wszechnicy UJ

Program spotkania

Problemy, zakłócenia, trudności, spadki wyników czy efektywności, z jednej strony można uznać, że są naturalnymi elementami każdego procesu. Jednak czy oznacza to, że muszą być one przez nas akceptowane w każdym przypadku? A może warto spojrzeć na nie z innej perspektywy? Kompetencje takie jak krytyczne myślenie i myślenie analityczne, nastawienie na rozwiązanie czy otwartość na zmiany są kompetencjami, które są niezbędne, aby konstruktywnie podjeść do każdego wyzwania.    

Podczas warsztatu, wykorzystamy metody facylitacji, których celem jest w pierwszej kolejności analiza i zrozumienie istoty problemu, a następnie generowanie rozwiązań adekwatnych do przeprowadzonej analizy i zapewniających najlepszy efekt przy możliwie najmniejszych kosztach.  

Adresaci:

Warsztat przeznaczony jest dla Menadżerów, liderów projektów i specjalistów, którzy chcą w swoich organizacjach/zespołach szukać usprawnień, rozwiązywać problemy i budować postawę skoncentrowaną na rozwiązaniach. 

Korzyści:

  • Doświadczenie procesu facylitacji. 
  • Poznanie wybranych technik facylitacyjnych nastawionych na analizę problemu i generowanie adekwatnych rozwiązań. 

ProwadzącA

Rejestracja

Wybierz wydarzenia Tygodnia Facylitacji, które są dla Ciebie szczególnie interesujące. Opis wszystkich spotkań znajdziesz tutaj.

1. Rezerwacja miejsca: Warunkiem rezerwacji miejsca na spotkaniu jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia.

2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

3. Jedna osoba może wziąć udział maksymalnie w: webinarze, jednym warsztacie oraz warsztacie realizowanym metodą Open Space Technology.

4. Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku braku miejsc na spotkaniu przedstawiciel Wszechnicy UJ poinformuje Uczestnika o tym fakcie drogą poczty e-mail.

5. Na dwa dni przed planowanym wydarzeniem zakwalifikowani Uczestnicy otrzymają drogą poczty e-mail link kwalifikujący do uczestnictwa w spotkaniu.

6. Warunki realizacji spotkania: a) Wydarzenie zostanie zorganizowane pod warunkiem zgromadzenia minimalnej liczby uczestników. b) Do udziału w spotkaniu zapraszamy maksymalnie trzy osoby z jednej organizacji

7. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym zgłoszeniu do celów związanych z organizacją, obsługą i realizacją spotkania. Administratorem danych osobowych jest Wszechnica UJ Sp. z o.o., Kraków, ul. Sławkowska 10, 31-016. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 IV 2016 (RODO). Dane osobowe będą przekazywane kadrze szkoleniowej Wszechnicy UJ Sp. z o. o., podwykonawcom odpowiadającym za udostępnienie platformy online, zewnętrznej obsłudze księgowej, zewnętrznej obsłudze informatycznej, hostingodawcy. Dane osobowe udostępnione zostaną na potrzeby audytu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do dostępu, poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Zbieranie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu. Dane będą przechowywane do 6 lat w oparciu o przepisy o księgowości lub dłużej w oparciu o art. 17 pkt 3 ust. e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.