facebook
projekt-bez-nazwy-6-662b6b4e09be2
Spotkanie online

E-learning - realna wartość czy strata czasu?

Jak efektywnie budować działania rozwojowe w organizacji

6 czerwca 2024, godzina 9:00-10:00
Online: platforma Zoom

Prowadzący: Karolina Kłeczek, Rafał Stożek

Środowisko, w którym aktualnie funkcjonują organizacje, wywiera dużą presję na proces uczenia się. Chcąc umiejętnie reagować na zachodzące zmiany, przedsiębiorstwa coraz częściej inwestują w rozwiązania technologiczne, które nie tylko mają za zadanie wspierać wzrost produktywności, ale także usprawnić proces rozwoju kompetencji. Popularność rozwiązań asynchronicznych sprzyja budowaniu dostępności i inkluzywności. Niestety rodzi obawy o jakość uczenia się w tej formie. Rozwój kompetencji coraz częściej realizujemy w oparciu o indywidualną motywację i zaangażowanie osoby, która go podejmuje.

Program spotkania:

Zapraszamy na spotkanie, na którym poruszymy kluczowe wątki związane z asynchronicznym uczeniem się w organizacji, uwzględniające nie tylko perspektywę organizatora tego procesu, ale także indywidualne potrzeby uczestnika.

Na bazie naszych doświadczeń i caesów opowiemy: jak rzetelnie przygotować się do procesu projektowania szkolenia asynchronicznego, na co zwracać uwagę, jakie elementy uwzględniać, aby uczyć się w sposób efektywny. W trakcie rozmowy omówimy dylematy i realne problemy, z którymi mierzymy się na co dzień, poszukując rozwiązań na miarę naszych oczekiwań.

Uczestników spotkania zaprosimy również do podzielenia się własnymi doświadczeniami w wątku rozwoju kompetencji.  Porozmawiamy o tym, w jaki sposób ten proces wspierany jest w ich organizacjach, jakie rozwiązania zostały wdrożone i okazały się skuteczne.

Porządkując temat asynchronicznego uczenia się, podamy kilka przykładów rozwiązań, które można zastosować w organizacji.  Zastanowimy się jak wybierać spośród morza produktów w sieci te, które są rzetelne i przynoszą największą wartość. Czy warto posługiwać się gotowymi rozwiązaniami z rynku. Jak z pozycji HR, menedżera lub przedstawicielki działu L&D budować motywację wokół produktu wartego uwagi, jak systemowo można wspierać uczenie się pracowników.

Forma spotkania:

Spotkanie realizowane będzie poprzez platformę zoom. W trakcie rozmowy omówimy praktyczne aspekty programu, zapraszając uczestników do aktywności i dyskusji.

Adresaci:

Do udziału w warsztacie zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli HR, L&D, menedżerów i osoby pracujące na rzecz rozwoju pracowników.

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2024, w godz. 9.00-10.00

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie ma charakter interaktywny. Prosimy o zapewnienie sobie komfortowego miejsca pracy, które pozwoli na aktywne uczestnictwo.

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer
z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Prowadzący

Rejestracja

6 czerwca 2024, godzina 9:00-10:00
Online: platforma Zoom

Prowadzący: Karolina Kłeczek, Rafał Stożek

1. Rezerwacja miejsca: Warunkiem rezerwacji miejsca na spotkaniu jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia.

2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

3. Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku braku miejsc na spotkaniu przedstawiciel Wszechnicy UJ poinformuje Uczestnika o tym fakcie drogą poczty e-mail.

4. Warunki realizacji spotkania: a) Wydarzenie zostanie zorganizowane pod warunkiem zgromadzenia minimalnej liczby uczestników. b) Do udziału w spotkaniu zapraszamy maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym zgłoszeniu do celów związanych z organizacją, obsługą i realizacją spotkania. Administratorem danych osobowych jest Wszechnica UJ Sp. z o.o., Kraków, ul. Starowiślna 13, 31-038. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 IV 2016 (RODO). Dane osobowe będą przekazywane kadrze szkoleniowej Wszechnicy UJ Sp. z o. o., podwykonawcom odpowiadającym za udostępnienie platformy online, zewnętrznej obsłudze księgowej, zewnętrznej obsłudze informatycznej, hostingodawcy. Dane osobowe udostępnione zostaną na potrzeby audytu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do dostępu, poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Zbieranie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu. Dane będą przechowywane do 6 lat w oparciu o przepisy o księgowości lub dłużej w oparciu o art. 17 pkt 3 ust. e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.