abstract-art-blur-bright-373543-scaled
,

Insight discovery w branży IT

Pod koniec 2018 roku miałam przyjemność poprowadzić szkolenie oparte na metodologii Insights Discovery dla firmy z branży IT. W szkoleniu wzięło udział 15 managerów i dział HR. Celem było wsparcie komunikacji z pracownikami oraz doskonalenie umiejętności prowadzenia trudnych rozmów i przekazywania informacji zwrotnej.
Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: < 1 minute

Z tego artykułu dowiesz się:

Szkolenie zostało bardzo dobrze przyjęte przez uczestników – ocenili je jako jedno z przydatniejszych szkoleń w jakich kiedykolwiek uczestniczyli. Najlepszym dowodem na to, że szkolenie okazało się przydatne, jest fakt, że uczestnicy sami poprosili dział HR o zorganizowanie sesji follow up!

Dlaczego Insights Discovery tak dobrze się sprawdza w branży IT? Najprościej rzecz ujmując – Insights daje dużo narzędzi. Po pierwsze umożliwia lepsze zrozumienie różnic w stylach funkcjonowania zależnie od energii kolorystycznej – to pozwala lepiej zrozumieć ludzi z którymi współpracujemy oraz szukać sposobów współdziałania, dzięki którym zwiększa się efektywność pracy, jest mniej nieporozumień a pracownicy szanują różne style pracy i komunikacji.

Po drugie dzięki Insights uczestnicy szkoleń są wyposażeni w oparte na Insights narzędzia ułatwiające przygotowanie i przeprowadzenie informacji zwrotnej dla pracownika, czy rozmowy z przedstawicielem innej niż nasza energii kolorystycznej.

Po trzecie – ze szkolenia uczestnik wychodzi z Raportem Indywidualnym Insights Discovery. To w najkrótszej wersji 21 stron informacji o swoim indywidualnym stylu funkcjonowania. Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć siebie oraz wybrać obszary nad którymi chcielibyśmy pracować.

Insights Discovery doskonale się sprawdza w organizacjach, gdzie zwykle szybko staje się platformą porozumienia, swego rodzaju kodem, który ułatwia wzajemne zrozumienie się.

Szkolenie zawsze składa się z części zapoznającej uczestników z metodologią. Pozostała część może być dostosowana do potrzeb organizacji.

Wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem szkolenia w swojej firmie serdecznie zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania oraz prześlę materiały.

Może Cię jeszcze zainteresować: