Scenariusze przyszłości – Angażowanie pracowników w dialog strategiczny

Know How Bites - dzielimy się wiedzą

Know How Bites

Know How Bites to cykl otwartych spotkań Wszechnicy UJ, podczas których:

  • dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,
  • promujemy rzetelne teorie, narzędzia i metody pracy,
  • szerzymy informacje o nowych ideach i wynikach badań,
  • stwarzamy okazję do networkingu i wzajemnej inspiracji.

Podczas każdego warsztatu zachęcamy Was do aktywnego udziału: dyskusji, pracy w grupach, dzielenia się dobrymi praktykami z branży i poznawania nowych osób.

 

Jeżeli jesteś:

  • przedstawicielem HR,
  • menedżerem,
  • lub zawodowo zajmujesz się rozwojem zespołów, grup i organizacji,

zapraszamy do udziału w spotkaniach Know How Bites.

 

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Aby w nim uczestniczyć należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej spotkania i uzyskać potwierdzenie możliwości udziału (liczba miejsc jest ograniczona).

Program spotkania

Wydawało się, że wiedzieliśmy, czego możemy spodziewać się w przyszłości, szczególnie w tej najbliższej. Ostatnie miesiące pokazały, że wiele branż musiało zredefiniować swoją strategię i pogodzić się ze złożonością i nieprzewidywalnością biegu zdarzeń.

Jak dzisiaj tworzyć strategię, kiedy przyszłość wydaje się szczególnie złożona i trudno przewidywalna? Jak zadbać o zaangażowanie pracowników, gdy towarzyszy im niepokój przed zmianą i nieznaną przyszłością? O czym i jak aktualnie warto rozmawiać w organizacjach?

Zapraszamy osoby pracujące w roli HR i menedżerów.

Dzięki udziałowi w spotkaniu:

  • Poznasz wyniki badań jakościowych, prowadzonych przez Wszechnicę UJ, w ramach VI edycji konferencji Ucząca się Organizacja: „Organizacje na rozstajach” – Jak poradziliśmy sobie z sytuacją kryzysową? Z czym mierzymy się teraz? Co zrobić, by przygotować się na działanie w świecie, który nadchodzi?
  • Uzyskasz wiedzę o wybranych metodach pracy wspierających zaangażowanie ludzi w dialog strategiczny dotyczący przyszłości organizacji.
  • Poznasz strukturę i przykłady zastosowania metody planowania scenariuszowego, umożliwiającej tworzenie wariantowych i elastycznych scenariuszy przyszłości i dostosowanych do nich kierunków strategicznego działania.

Prowadzący

Aneta Marek

Konsultant ds. projektów rozwojowych, menedżer procesu sprzedaży, trener, facylitator, Wszechnica UJ

Odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi Wszechnicy UJ. Projektuję i wspieram firmy w wyborze programów rozwojowych najlepiej dopasowanych do ich potrzeb. Zarządzam portfelem projektów szkoleniowo-doradczych i zaangażowaniem projektowym członków zespołu konsultantów.

Maciej Kocurek

Prezes Zarządu Wszechnicy UJ, trener, konsultant, facylitator

Prowadzę szkolenia i procesy mentoringowe dla menedżerów. Szkolę i doradzam HR w obszarze diagnozy potrzeb i projektowania programów rozwojowych. Jestem konsultantem projektów wdrażających zmianę organizacyjną. Prowadzę także sesje facylitacyjne i jestem Prezesem Zarządu Wszechnicy UJ.

Informacje organizacyjne

Spotkanie odbędzie się 8 września 2020 r., w godzinach 10:00-13:15 (2×90 minut z 15 minutową przerwą).

 

Spotkanie przeznaczone dla przedstawicieli działów HR, HR Business Partnerów oraz menedżerów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

 

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Inne wydarzenia

Międzynarodowy Tydzień Facylitacji 2020

Czytaj więcej

VI edycja Team Leaders’ Week Online

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Aneta Marek

Konsultant ds. projektów rozwojowych, menedżer procesu sprzedaży

514 206 346
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami