Scenariusze przyszłości – elastyczna strategia

Know How Bites - dzielimy się wiedzą

Program spotkania

Wydawało się, że wiedzieliśmy, czego możemy spodziewać się w przyszłości, szczególnie w tej najbliższej. Ostatnie miesiące pokazały, że wiele branż musiało zredefiniować swoją strategię i pogodzić się ze złożonością i nieprzewidywalnością biegu zdarzeń.

Jak dzisiaj tworzyć strategię, kiedy przyszłość wydaje się szczególnie złożona i trudno przewidywalna? Jak zadbać o zaangażowanie pracowników, gdy towarzyszy im niepokój przed zmianą i nieznaną przyszłością? O czym i jak aktualnie warto rozmawiać w organizacjach?

Zapraszamy osoby pracujące w roli HR i menedżerów do udziału w spotkaniu o planowaniu strategii organizacji.

Dzięki udziałowi w spotkaniu:

  • Uzyskasz wiedzę o metodzie planowania scenariuszowego, umożliwiającej tworzenie wariantowych i elastycznych scenariuszy przyszłości oraz dostosowanych do nich kierunków strategicznego działania.
  • Poznasz przykłady zastosowania metody planowania scenariuszowego.
  • Będziesz mieć okazję poznać opinie, doświadczenia uczestników spotkania oraz wymienić się dobrymi praktykami w obszarze aktualnych wyzwań organizacji i angażowania pracowników w dialog strategiczny.

Prowadzący

Aneta Marek

Konsultant ds. projektów rozwojowych, menedżer procesu sprzedaży, trener, facylitator, Wszechnica UJ

blank

Odpowiadam za kontakt i budowanie relacji z klientami organizacyjnymi Wszechnicy UJ. Projektuję i wspieram firmy w wyborze programów rozwojowych najlepiej dopasowanych do ich potrzeb. Zarządzam portfelem projektów szkoleniowo-doradczych i zaangażowaniem projektowym członków zespołu konsultantów.

Maciej Kocurek

Prezes Zarządu Wszechnicy UJ, trener, konsultant, facylitator

blank

Prowadzę szkolenia i procesy mentoringowe dla menedżerów. Szkolę i doradzam HR w obszarze diagnozy potrzeb i projektowania programów rozwojowych. Jestem konsultantem projektów wdrażających zmianę organizacyjną. Prowadzę także sesje facylitacyjne i jestem Prezesem Zarządu Wszechnicy UJ.

Informacje organizacyjne

blankSpotkanie odbędzie się 10 grudnia 2020 r., w godzinach 10:00-11:30 (90 minut).

 

blankSpotkanie przeznaczone dla przedstawicieli działów HR, HR Business Partnerów oraz menedżerów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

 

Spotkanie realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do kamery, mikrofonu oraz Internetu.

Skontaktuj się z nami

Aneta Marek

Head of Organizational Development, Consultant of Organizational Development, Trainer, Facilitator

514 206 346
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami