Trener

Wspieramy w świadomym podejmowaniu nowych ról

Wybierz swoją ścieżkę:

Kim jest Trener?

Trener odpowiada za wzrost kompetencji osób, z którymi pracuje – rozwija wiedzę, umiejętności lub kształtuje postawy uczestników szkolenia. Trener powinien znać się na tym z czego szkoli, czyli posiadać, popartą doświadczeniem, wiedzę w obszarze tematyki szkolenia.

 

Istotnym elementem roli trenera jest również umiejętność przekazywania tej wiedzy. Jest odpowiedzialny za stworzenie takich warunków pracy, które sprzyjają uczeniu się, doświadczaniu, korygowaniu zachowań i praktykowaniu nowych umiejętności. Pracuje tak, aby uczenie się było dla uczestników równocześnie bezpieczne i wymagające oraz ciekawe i angażujące. Projektując program szkolenia korzysta z różnorodnych metod i narzędzi, adekwatnie do potrzeb i możliwości grupy oraz w odniesieniu do oczekiwanych rezultatów. Inspiruje i zachęca uczestników do wykorzystania tego czego się nauczyli w praktyce osobistej i zawodowej oraz do dalszego rozwoju w wybranej dziedzinie.

 

Jednym z doświadczeń sprawiających ogromną satysfakcję trenerowi jest dostrzeganie w reakcjach uczestników, że prezentowane treści mają dla nich realne znaczenie i mogą im pomóc w realizacji zadań zawodowych lub w życiu osobistym.

Zostań trenerem

Inspiracje

Skontaktuj się z nami

Karolina Chmiel

Consultant of Professional Development, Coach

519 516 493
Napisz do nas
Skontaktuj się z nami