facebook

Międzynarodowy Tydzień Facylitacji 2023

Grupa współpracowników przybijająca sobie piątki.

Międzynarodowy Tydzień Facylitacji 2023

 To coroczna ogólnoświatowa inicjatywa International Association of Facilitators (IAF). Jej celem jest promowanie idei, zastosowań i efektów, jakie daje facylitacja. 

11-17 września 2023
Online: platforma Zoom

Facylitacja to coś więcej niż narzędzia czy sposób prowadzenia spotkań. To podejście, które przynosi korzyści na wielu płaszczyznach. Daje jakościowe efekty dzięki zaangażowaniu odpowiednich osób, sięganiu do ich zasobów, wiedzy i umiejętności. Umożliwia wypracowanie kompleksowych rezultatów, dzięki integrowaniu różnych perspektyw i bazowaniu na różnorodności. Buduje kulturę zaangażowania (partycypacji), dzięki tworzeniu bezpiecznego środowiska pracy i zwiększaniu decyzyjności.

Jest to podejście ułatwiające grupom realizację celu w sposób maksymalizujący wkład, integrujący perspektywy, zwiększający energię, dający dużo swobody, a także wpływający na postawę.

Zapraszamy Was do uczestnictwa w organizowanych przez nas webinarach i warsztatach, które w tym roku uporządkowaliśmy w cztery ścieżki tematyczne. 

Program

Facylitacja na rzecz efektywności

Facylitacja na rzecz partycypacji

Facylitacja na rzecz myślenia 

Facylitacja na rzecz budowania społeczeństwa obywatelskiego

Wydarzenia odbędą się w dniach 11-17 września 2023.

Jedna osoba może wziąć udział maksymalnie w trzech wydarzeniach (jeden warsztat, webinar, spotkanie prowadzone metodą Open Space Technology).

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Na warsztatach liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o przemyślane zapisy.

Spotkania realizowane zdalnie za pomocą platformy Zoom. Uczestnicy spotkania powinni być wyposażeni w komputer z dostępem do Internetu oraz kamery i mikrofonu.

Rejestracja

Wybierz wydarzenia Tygodnia Facylitacji, które są dla Ciebie szczególnie interesujące.

1. Rezerwacja miejsca: Warunkiem rezerwacji miejsca na spotkaniu jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia.

2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

3. Jedna osoba może wziąć udział maksymalnie w: webinarze, jednym warsztacie oraz warsztacie realizowanym metodą Open Space Technology.

4. Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku braku miejsc na spotkaniu przedstawiciel Wszechnicy UJ poinformuje Uczestnika o tym fakcie drogą poczty e-mail.

5. Na dwa dni przed planowanym wydarzeniem zakwalifikowani Uczestnicy otrzymają drogą poczty e-mail link kwalifikujący do uczestnictwa w spotkaniu.

6. Warunki realizacji spotkania: a) Wydarzenie zostanie zorganizowane pod warunkiem zgromadzenia minimalnej liczby uczestników. b) Do udziału w spotkaniu zapraszamy maksymalnie trzy osoby z jednej organizacji

6. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym zgłoszeniu do celów związanych z organizacją, obsługą i realizacją spotkania. Administratorem danych osobowych jest Wszechnica UJ Sp. z o.o., Kraków, ul. Sławkowska 10, 31-016. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 IV 2016 (RODO). Dane osobowe będą przekazywane kadrze szkoleniowej Wszechnicy UJ Sp. z o. o., podwykonawcom odpowiadającym za udostępnienie platformy online, zewnętrznej obsłudze księgowej, zewnętrznej obsłudze informatycznej, hostingodawcy. Dane osobowe udostępnione zostaną na potrzeby audytu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do dostępu, poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Zbieranie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu. Dane będą przechowywane do 6 lat w oparciu o przepisy o księgowości lub dłużej w oparciu o art. 17 pkt 3 ust. e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.    Polityka prywatności   
Zgoda

wszechnica
uniwersytetu
jagiellońskiego

Projektujemy i realizujemy różnorodne sesje i warsztaty facylitowane dopasowane do potrzeb organizacji: 

  • sesje strategiczne,
  • sesje kreatywne,
  • sesje wymiany wiedzy i doświadczeń, 

Realizujemy szkolenia dla określonych przez organizację grup pracowników, głownie dla:

  • trenerów zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i rozwojem w roli wewnętrznych facylitatorów,
  • menedżerów chcących korzystać z umiejętności facylitacyjnych podczas prowadzenia spotkań ze swoimi zespołami,
  • koordynatorów projektów zainteresowanych usprawnieniem zespołowego planowania i podziału zadań podczas wspólnych spotkań,
  • scrum masterów, którzy szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania członków zespołów w realizację zadań.
 
Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online.